Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
Tańszy bagaż w Ryanair
Od dzisiaj w Ryanairze płacimy za bagaż rejestrowany o 45 zł mniej.
Czytaj więcej...
Wirtualny asystent podróży
Dzięki rozwiązaniu Situm podróżny lub gość ma do dyspozycji osobistego asystenta nawigacyjnego na własnym smartfonie lub tablecie.
Czytaj więcej...
Tunezja: więcej czarterów w 2018
Jak do tej pory, 11 polskich touroperatorów uwzględniło Tunezję w katalogach na 2018 rok. Zaplanowana liczba pakietów czterokrotnie przewyższa wyniki sprzedaży z 2017 roku.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?
  • Tańszy bagaż w Ryanair
  • Wirtualny asystent podróży
  • Tunezja: więcej czarterów w 2018

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 07 listopad 2017 15:12

Sun&Fun zabrał agentów na Dżerbę

Napisane przez Beata Antos
Sun&Fun zabrał agentów na Dżerbę Beata Antos

Przedłużony weekend na Dżerbie dla agentów turystycznych i dziennikarzy zorganizowały w terminie 26-29 października Tunezyjski Urząd ds. Turystyki oraz biuro podróży Sun&Fun Holidays.

Przez cztery intensywne dni uczestnicy, w tym również przedstawicielka portalu WaszaTurystyka.pl, mieli okazję poznać największe atrakcje turystyczne wyspy, a agenci dodatkowo odwiedzili wybrane przez organizatorów hotele, zainteresowane współpracą z polską branżą.

Z listy “must see on Djerba” udało nam się zobaczyć m.in.: 100-letnią Synagogę La Ghriba, malowniczą wioskę, która stała się słynna poprzez realizowany w niej projekt streetartowy Djerbahood, pole golfowe Djerba Golf Club, targ Houmt El Souk, farmę krokodyli Djerba Explore i Lalla Hadhria Museum - skansen prezentujący tradycyjną tunezyjską wioskę.

Jednym z głównych punktów programu była konferencja, podczas której Ahmed Meddeb - dyrektor Tunezyjskiego Urzędu przedstawił dotychczasowe osiągnięcia i plany promocyjne swojego biura na najbliższy czas, natomiast Sun&Fun zaprezentował ofertę hoteli na sezon 2018 i nagrodził swoich najlepszych agentów. Wyróżnienia wręczył dyrektor generalny Sun&Fun Holidays - Semir Hamouda. Warto przypomnieć, że Tunezja wróciła na listę ulubionych kierunków wyjazdowych Polaków, zajmując we wrześniu tego roku 10 miejsce, o czym piszemy tutaj. Czy ta tendencja się utrzyma, a Djerba, od której Warszawę dzielą tylko 3h lotu, skradnie serca polskich turystów? Agenci, którzy odwiedzili wyspę są dobrej myśli i będą chętnie polecać tę destynację w swoich biurach. Wspaniała pogoda, piękne plaże i bardzo gościnni mieszkańcy dają gwarancję udanego urlopu.