Touroperator roku 2017
Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.
Czytaj więcej...
LEO Express szuka agentów
LEO Express poszukuje punktów sprzedaży agencyjnej na trasach swoich przejazdów.
Czytaj więcej...
Konkurs VisitSweden!
Na stoisku VisitSweden na TT Warsaw można wygrać pobyt w Malmö.
Czytaj więcej...
Zielony Listopad w Puszczy
Zielony Listopad” jest inicjatywą Koalicji Mieszkańców Puszczy - grupy ludzi działających na rzecz zachowania naturalnych walorów przyrodniczych Puszczy Białowieskiej.
Czytaj więcej...
Smaki Dubaju
Gdzie warto w Dubaju zjeść i jakie potrawy skosztować, aby poczuć charakterystyczny smak Dubaju
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Touroperator roku 2017
  • LEO Express szuka agentów
  • Konkurs VisitSweden!
  • Zielony Listopad w Puszczy
  • Smaki Dubaju

Reklama

Reklama

piątek, 03 listopad 2017 12:36

Coral Travel Wezyr Holiday nagrodził najlepszych agentów

Napisane przez MG
Coral Travel Wezyr Holiday nagrodził najlepszych agentów archiwum Coral Travel Wezyr Holiday

Coral Travel Wezyr Holiday, jak co roku zaprosił do Turcji ponad 150 przedstawicieli swoich najlepszych partnerów biznesowych. Podczas Gali Starway’17 nagrodzono najlepsze pod względem sprzedaży biura podróży w Polsce.

Tegoroczne spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ było okazją do celebrowania 25 urodzin OTI Holding, do którego należy polski Coral Travel Wezyr Holidays.

Z okazji 25 lecia OTI Holding hotelu Xanadu Resort w Belek przyjechało do Turcji ponad 180 przedstawicieli z prawie 100 polskich biur podróży budujących i sprzedających ofertę turystyczną Coral Travel na świecie. Podczas uroczystej Gali Starway 2017 zostali uhonorowani wyróżnieniami i statuetkami za najwyższą sprzedaż oferty Coral Travel Wezyr Holidays w sezonie 2017. Liderzy sprzedaży zostali nagrodzeni imponującym Globem Coral Travel, wśród nich takie biura jak: Wakacje.pl, Sun Way Travel, Travel Market. Gośćmi Gali Starway’17 byli również przedstawiciele hoteli w Turcji oraz menadżerowie i Zarząd OTI Holding, w tym wiceprezes Coşkun Yurt i członek zarządu Ahmet Bektaş.

Jak co roku Starway podzielony był na część biznesową i rozrywkową, bo założeniem jest połączenie tematów branżowych oraz wakacji na zakończenie sezonu. Goście mogli do woli korzystać z atrakcji pięciogwiazdkowych kurortów Quattro Beach & Spa oraz Susesi Hotel. Uczestniczyli też w warsztatach tanecznych prowadzonych przez znanych, polskich mistrzów tańca Paulinę Biernat oraz Rafała Maseraka. Mnóstwa wrażeń i zaskoczeń dostarczył Gościom koncert Gorana Bregovića i występ grupy tanecznej Anadolu Ateşi (Ogień Anatolii) w jednej z najnowszych inwestycji regionu Antalya - The Land of Legends w Belek. Kolejnych atrakcji dostarczył rafting oraz wycieczka ,,city tour Alanya’’. Uczestniczyli również w targach OTI workshop oraz poznali kolejne produkty podczas wizytacji wybranych hoteli. Touroperator zorganizował dla agentów również szkolenie z prawnikiem od lat specjalizującym się w prawie turystycznym, by przybliżyć zmiany prawne i ustawodawcze, których znajomość i zrozumienie jest niezbędne w codziennej pracy biur podroży.

Kaan Ergun, dyrektor generalny Coral Travel Wezyr Holidays, powiedział: „Coroczny Starway to już nasza biznesowa tradycja. Pielęgnujemy ją i podtrzymujemy, bo biznes turystyczny to nie tylko plany sprzedaży i wzajemne oczekiwania. To wiele różnych relacji na linii klient-agent-touroperator. Wspólne spotkania i rozmowy w sprzyjającej, wakacyjnej atmosferze są niezwykle budujące. Mają nie tylko znaczenie dla poruszanych tu biznesowych tematów, bolączek, wspólnych problemów, ale pozwalają również wspólnie poszukiwać rozwiązań. Staramy się jednocześnie dostarczać naszym partnerom wiedzy nie tylko produktowej, ale takiej, która pozwoli im efektywniej prowadzić swój własny biznes, z którego przecież my jako touroperator również czerpiemy korzyści. Dlatego podczas takich spotkań wspieramy również wiedzą prawną organizując praktyczny workshop z prawnikiem od lat pracującym w prawie turystycznym.
Widzimy, że takie narzędzi i wsparcie jest potrzebne i doceniane przez naszych partnerów. Staramy się więc, aby nasze coroczne spotkania Starway były i wakacyjnym odpoczynkiem, ale i biznesowym dialogiem z naszymi partnerami. Dla nas również niezwykle ważne jest, że możemy zaprosić naszych agentów właśnie do Turcji.

Czujemy się tu jak w domu i nasi partnerzy również. Jest to nasz flagowy kierunek i jako touroperator mamy tu wiele do zaoferowania i nie bez powodu mówimy naszym Turystom  w Turcji ,,Witamy w domu”. Turcję znamy doskonale, a rokrocznie współpracujemy z ponad 1000 hoteli, z czego do oferty wybieramy ok 350 hoteli, tylko sprawdzonych, które spełniają różne oczekiwania Klientów. Mamy obecnie 40% wzrost sprzedaży kierunku Turcja, a prawie połowa, bo 47 proc. polskich turystów, wyjechało w tym roku na Riwierę Turecką właśnie za naszym pośrednictwem. Dlatego ważne dla nas jest też, aby nasi najlepsi partnerzy odpoczywali i celebrowali wspólnie z nami własnie w Turcji.”