Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
Tańszy bagaż w Ryanair
Od dzisiaj w Ryanairze płacimy za bagaż rejestrowany o 45 zł mniej.
Czytaj więcej...
Wirtualny asystent podróży
Dzięki rozwiązaniu Situm podróżny lub gość ma do dyspozycji osobistego asystenta nawigacyjnego na własnym smartfonie lub tablecie.
Czytaj więcej...
Tunezja: więcej czarterów w 2018
Jak do tej pory, 11 polskich touroperatorów uwzględniło Tunezję w katalogach na 2018 rok. Zaplanowana liczba pakietów czterokrotnie przewyższa wyniki sprzedaży z 2017 roku.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?
  • Tańszy bagaż w Ryanair
  • Wirtualny asystent podróży
  • Tunezja: więcej czarterów w 2018

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 17 październik 2017 10:56

Dubaj Expert Program - już w polskiej wersji językowej

Napisane przez MG

Dubai Tourism przygotował program szkoleniowy Dubai Expert, który od października ruszył także w polskiej wersji językowej.

Program skierowany jest do touroperatorów i agentów turystycznych, którzy mają w swojej ofercie Dubaj. Pozwala w nietypowy sposób zdobyć fachową wiedzę jak dostosować ofertę Dubaju do określonej grupy turystów, na przykład par, rodzin z dziećmi czy singli.

Dubai Expert to w zasadzie interaktywna gra karciana, w której gracz przygotowuje zestawienie różnych atrakcji i aktywności, aby jak najlepiej zaprezentować ofertę Dubaju. Na jedną grę składa się 30 misji. Podczas każdej z nich gracz wybiera najlepsze karty spośród tych automatycznie wygenerowanych przez system, tak by stworzyć idelną ofertę dostosowaną do profilu i oczekiwań klienta.
Dubai Tourism przekonuje, że by ukonczyć szkolenie wystarczy grać 30 minut dziennie przez 14 dni. Program, którego bazę stanowi jest 25 eksperckich filmów wideo, pozwala poznać wszystkie najważniejsze atrakcje Dubaju, poszerzyć wiedzę na temat wydarzeń i festiwali organizowanych w Dubaju przez cały rok – wszystko po to by wyspecjalizować się w przygotowywaniu doskonałych planów podróży.

Dubai Expert Programme składa się z trzech etapów. Aby ukończyć i otrzymać tytuł Dubai Expert, gracz powinien zrealizować z sukcesem 20 misji i obejrzeć 25 filmów wideo. Kto zechce otrzymać tytuł Dubai Expert + będzie muisał ukończyć z sukcesem wszystkie 30 misji. By utrzymać ekspercki tytuł program trzeba będzie odnawiać co dwa lata , biorąc udział w 20 nowych misjach, wzbogaconych o nowe atrakcje i wydarzenia.

O co toczy się gra?
Na zakończenie programu uczestnicy otrzymają certyfikat Dubai Expert potwierdzający ekspercką wiedzę o Dubaju, oraz uzyskają możliwość zdobycia atrakcyjnej nagrody dodatkowej: Wycieczki do Dubaju dla 2 osób (4 noclegi) wylosowanej spośród wszystkich, którzy ukończą program Dubai Expert. Osoba, która ukończy program Dubai Expert z największą ilością punktów otrzyma od Emirates Airlines 2 bilety lotnicze do Dubaju Z kolei ten , kto jako pierwszy ukończy program Dubai Expert otrzyma nagrodę w postaci 4 noclegów dla dwóch osób w Dubaju. Zdobywcy certyfikatu mają sznsę na dodatkowe korzyści, takie jak zaproszenia na wydarzenia związane z Dubajem w swoim regionie.

Link do programu: https://www.visitdubai.com/pl/department-of-tourism/careers-education-and-training-services/dubai-expert