Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

wtorek, 17 październik 2017 10:56

Dubaj Expert Program - już w polskiej wersji językowej

Napisane przez MG

Dubai Tourism przygotował program szkoleniowy Dubai Expert, który od października ruszył także w polskiej wersji językowej.

Program skierowany jest do touroperatorów i agentów turystycznych, którzy mają w swojej ofercie Dubaj. Pozwala w nietypowy sposób zdobyć fachową wiedzę jak dostosować ofertę Dubaju do określonej grupy turystów, na przykład par, rodzin z dziećmi czy singli.

Dubai Expert to w zasadzie interaktywna gra karciana, w której gracz przygotowuje zestawienie różnych atrakcji i aktywności, aby jak najlepiej zaprezentować ofertę Dubaju. Na jedną grę składa się 30 misji. Podczas każdej z nich gracz wybiera najlepsze karty spośród tych automatycznie wygenerowanych przez system, tak by stworzyć idelną ofertę dostosowaną do profilu i oczekiwań klienta.
Dubai Tourism przekonuje, że by ukonczyć szkolenie wystarczy grać 30 minut dziennie przez 14 dni. Program, którego bazę stanowi jest 25 eksperckich filmów wideo, pozwala poznać wszystkie najważniejsze atrakcje Dubaju, poszerzyć wiedzę na temat wydarzeń i festiwali organizowanych w Dubaju przez cały rok – wszystko po to by wyspecjalizować się w przygotowywaniu doskonałych planów podróży.

Dubai Expert Programme składa się z trzech etapów. Aby ukończyć i otrzymać tytuł Dubai Expert, gracz powinien zrealizować z sukcesem 20 misji i obejrzeć 25 filmów wideo. Kto zechce otrzymać tytuł Dubai Expert + będzie muisał ukończyć z sukcesem wszystkie 30 misji. By utrzymać ekspercki tytuł program trzeba będzie odnawiać co dwa lata , biorąc udział w 20 nowych misjach, wzbogaconych o nowe atrakcje i wydarzenia.

O co toczy się gra?
Na zakończenie programu uczestnicy otrzymają certyfikat Dubai Expert potwierdzający ekspercką wiedzę o Dubaju, oraz uzyskają możliwość zdobycia atrakcyjnej nagrody dodatkowej: Wycieczki do Dubaju dla 2 osób (4 noclegi) wylosowanej spośród wszystkich, którzy ukończą program Dubai Expert. Osoba, która ukończy program Dubai Expert z największą ilością punktów otrzyma od Emirates Airlines 2 bilety lotnicze do Dubaju Z kolei ten , kto jako pierwszy ukończy program Dubai Expert otrzyma nagrodę w postaci 4 noclegów dla dwóch osób w Dubaju. Zdobywcy certyfikatu mają sznsę na dodatkowe korzyści, takie jak zaproszenia na wydarzenia związane z Dubajem w swoim regionie.

Link do programu: https://www.visitdubai.com/pl/department-of-tourism/careers-education-and-training-services/dubai-expert