Touroperator roku 2017
Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.
Czytaj więcej...
Quo vadis POT?
Czy Polska Organizacja Turystyczna jest instytucją zbędną?
Czytaj więcej...
Malmö zaprasza na letnie imprezy
Do końca września w Malmö – największym mieście regionu Skanii – nie sposób się będzie nudzić. Letnie dni upłyną pod znakiem licznych imprez miejskich.
Czytaj więcej...
Konkurs na film promocyjny
Celem konkursu "Kadry z polski" jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce.
Czytaj więcej...
Rosjanie wrócą do Egiptu
Po dokładnych oględzinach terminalu 2 na lotnisku w Kairze, specjaliści z Rosji są zadowoleni ze środków bezpieczeństwa.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Touroperator roku 2017
  • Quo vadis POT?
  • Malmö zaprasza na letnie imprezy
  • Konkurs na film promocyjny
  • Rosjanie wrócą do Egiptu

Reklama

Reklama

czwartek, 05 październik 2017 07:55

Rainbow wystartował ze sprzedażą wycieczek objazdowych na Lato 2018

Napisane przez MG
Santorini Santorini archiwum Rainbow

Rainbow rozpoczął sprzedaż kolejnej części oferty na Lato 2018, tym razem zawierającej wycieczki objazdowe. Klienci będą mogli wybierać spośród ponad 300 programów, z czego prawie 80 stanowią wycieczki autokarowe.

Przygotowana przez Rainbow oferta zawiera ponad 300 oryginalnych i autorskich programów, z czego prawie 80 to bardzo lubiane wycieczki autokarowe po Europie m.in. Czechy, Słowacja, Benelux, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Skandynawia, Włochy, Rumunia, Bałkany, państwa Europy Wschodniej oraz Rosja.

Zdecydowaną większość stanowią jednak wycieczki realizowane samolotami. Rainbow proponuje w przyszłym sezonie m.in.: Emiraty Arabskie, Chiny, Japonię, Indie, Sri Lankę, Birmę, Tajlandię, Wietnam  Meksyk, Kubę, Kenię, Etiopię, RPA, Bali oraz kraje Ameryki Północnej, Południowej oraz Australię.
Przeloty na Kubę oraz Bali realizowane będą bezpośrednio w komfortowych warunkach Dreamlinerem Lot-u.

W ofercie z objazdówkami klienci znajdą nowe propozycje m.in. w Danii – wycieczka rodzinna do Legolandu, Austrii, Słowenii, Izraelu, Azerbejdżanie – również w połączeniu z Iranem, Gruzją i Armenią, Stanach Zjednoczonych – dwa zupełnie nowe programy, w tym jeden z prawdziwym amerykańskim „shopping-iem”, Kanadzie – wycieczka śladami „Ani z Zielonego Wzgórza”, Skandynawii- z bezpośrednim przelotem na Lofoty, we Włoszech, Hiszpanii, Grecji – w tym nowe rejsy po Cykladach, nowe objazdy po kontynentalnej części Grecji, Korfu, Lefkadzie i Thassos. Rainbow po kilku sezonach przerwy wraca do realizowania wycieczek po Ukrainie i Białorusi oraz proponuje bezpośredni lot do Irkucka na podziwianie jednego z najpiękniejszych jezior na świecie – jeziora Bajkał.

Rainbow kontynuuje również koncepcję wycieczek „7+7”, czyli takich, w których po urokach zwiedzania można wypocząć w wybranych wcześniej hotelach. Ze względu na dużą i stale rosnącą popularność klienci w ofercie na Lato 2018 znajdą ich jeszcze więcej niż w ubiegłych latach.

Klienci rezerwujący ofertę z objazdówkami uzyskują identyczne benefity, takie jak klienci rezerwujący wczasy. Tylko teraz mają 100 proc. Pewności najniższej ceny, nawet do jednego dnia przed wyjazdem. Oznacza to tyle, że jeśli w okresie od momentu zakupu oferty, nawet aż do jednego dnia przed wyjazdem cena będzie niższa, Rainbow zwróci różnicę w cenie. Klienci rezerwujący ofertę mogą liczyć na rabaty nawet do 40 proc. na początek. Dodatkowo w przypadku rodzin, każde dziecko otrzyma dodatkowy, specjalny rabat do 40 proc., natomiast w przypadku par, druga osoba może zyskać nawet 20 proc. dodatkowej zniżki. W promocji istnieje możliwość rezerwowania miejsc typu Standard w samolocie na wybranych rejsach zupełnie gratis, natomiast miejsc Premium z rabatem 50 proc.. Kolejnymi istotnymi elementami jest bezpłatna zmiana rezerwacji nawet do 30 dni przed wylotem, oraz bardzo korzystna wysokość zaliczki.
Oferta dostępna jest w sieci sprzedaży na terenie całego kraju, oraz na R.pl pod linkiem: http://r.pl/lato-2018