Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
  • Sun&Fun z nową gwarancją
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 01 wrzesień 2017 12:57

Mouzenidis Travel startuje ze sprzedażą Lata 2017

Napisane przez MG

Firma Mouzenidis Travel specjalizująca się w wyjazdach do Grecji, rusza od 4 września ze sprzedażą oferty lato 2018.

Od 4 września klienci mogą dokonywać rezerwacji na sprawdzonych kierunkach - Chalkidiki, Riwierze Olimpijskiej, Rodos i Krecie. W nowym sezonie nie zabraknie również nowości – biuro planuje rozpocząć sprzedaż nie tylko nowych destynacji w Grecji - Zakynthos i Thassos, nowych koncepcji wypoczynku - Polskie Kluby Animacyjne - Grekoleto, ale również znacznie zwiększyć ilość miejsc z lotnisk lokalnych oraz wprowadzić wyloty z portów, w których w tym sezonie nie było obecne.

Artur Rezner, dyrektor sprzedaży, powiedział: „Większość naszych operacji będzie oparta o własną linię lotniczą Ellinair. To szczególnie ważne o okresie First Greece, bowiem Ellinair jako przewoźnik rejsowy ma stałe godziny przelotu. Oznacza to, że Klienci już w dniu zakupu mają pewność, że podane godziny nie ulegną zmianie."

W pierwszym etapie First Greece, obok bardzo dobrych cen klienci mogą liczyć na liczne benefity m.in:
Pakiet VIP - bezpłatna rezerwacja miejsc w samolotach, bezpłatny VIP Lounge, bezpłatny fast track
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Niezmienności Ceny
Gwarancja Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji
Fundusz Gwarancyjny w Cenie Imprezy

ale przede wszystkim na wysokie rabaty, sięgające 60 proc. oraz bardzo niską zaliczkę, która wynosi jedynie 3% wartości rezerwacji. Klienci muszą zatem wpłacić jedynie 100-200 PLN, aby mieć zarezerwowany wymarzony hotel, w konkretnym terminie.

Rezner skomentował: „Czy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie sprzedaży wyjazdów na kolejny rok? Zapewne wielu z Klientów zadaje sobie takie pytanie. Sprzedaż w ostatnich sezonach, a szczególnie w obecnym pokazuje jednak, że im wcześniej dokonamy rezerwacji, tym wybór i przede wszystkim cena będzie niższa. Dla przykładu w obecnym sezonie, znane, rodzinne hotele w okresie last są droższe o ok. 1000-1500 PLN, w porównaniu do First Greece.”