Pewnik turystyczny? Toskania!
Luksusowy ośrodek turystyczny Tuscany Forever® zaprasza polskie biura podróży do współpracy.
Czytaj więcej...
Quo vadis POT?
Czy Polska Organizacja Turystyczna jest instytucją zbędną?
Czytaj więcej...
Malmö zaprasza na letnie imprezy
Do końca września w Malmö – największym mieście regionu Skanii – nie sposób się będzie nudzić. Letnie dni upłyną pod znakiem licznych imprez miejskich.
Czytaj więcej...
Konkurs na film promocyjny
Celem konkursu "Kadry z polski" jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce.
Czytaj więcej...
Rosjanie wrócą do Egiptu
Po dokładnych oględzinach terminalu 2 na lotnisku w Kairze, specjaliści z Rosji są zadowoleni ze środków bezpieczeństwa.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Pewnik turystyczny? Toskania!
  • Quo vadis POT?
  • Malmö zaprasza na letnie imprezy
  • Konkurs na film promocyjny
  • Rosjanie wrócą do Egiptu

Reklama

Reklama

poniedziałek, 21 sierpień 2017 13:24

Zdobądź tytuł Eksperta od Dubaju

Napisane przez MG

We wrześniu ruszy Dubai Expert Programme – aplikacja online, dzięki której polscy touroperatorzy i agenci będą mogli zdobyć tytuł sprzedawcy doskonale znającego atrakcje stolicy emiratu.

Dubai Expert Programme podzielony jest na kilkadziesiąt misji, podczas których biorący udział musi dostosować swoją ofertę do określonej grupy turystów, na przykład par, rodzin z dziećmi czy singli.
Grający (wypełniający kolejne misje) internauta/agent sprzedaży ma za zadanie spośród zaproponowanych różnych atrakcji i aktywności sprzedać atrakcyjny pobyt w Dubaju.

Podstawę programu Dubai Expert stanowi 25 eksperckich filmów wideo.
Są to między innymi Dubai Basics (podstawowe dane o Dubaju, demografia, statystyki), historia Dubaju, kultura Dubaju, opisy poszczególnych plaż oraz atrakcji położonych poza miastem, jak choćby pustynnych safari. Oddzielna część to historia i szczegóły dotyczące największych atrakcji, takich jak Burj al Arab czy Burj Khalifa oraz licznych dubajskich festiwali.

Dubai Expert Programme będzie miał trzy etapy.

Żeby zdobyć tytuł eksperta, gracz będzie musiał ukończyć 30 misji i obejrzeć 25 filmów wideo, w sposób kompleksowy przedstawiających daną atrakcję turystyczną a także poprawnie odpowiedzieć na wszystkie dodatkowe pytania, które pojawią się podczas wypełniania zadań. Status Dubai Experta będzie trzeba odnawiać co dwa lata, biorąc udział w 20 nowych, bądź uaktualnionych misjach.

Program będzie w polskiej wersji, jest skierowany w szczególności do agentów w biurach podróży. Po udanym skończeniu szkolenia każdy uczestnik dostanie specjalny certyfikat Dubai Expert, a wśród wszystkich, którzy ukończą kurs, zostaną rozlosowane bardzo atrakcyjne nagrody.