Chorwacja: rekordowa liczba Polaków
Od początku roku do 17 lipca z Polski do Chorwacji przyjechało 396 335 turystów.
Czytaj więcej...
Wprowadzić opłatę turystyczną
Najwyższy czas znieść opłatę klimatyczną w polskich miejscowościach - w większości miejsc nazwa „klimatyczna" brzmi jak kiepski żart.
Czytaj więcej...
VisitSweden stawia na zrównoważony rozwój
Organizacja Visit Sweden rozpoczęła w 2016 roku realizację projektu środowiskowego promującego zrównoważone inicjatywy na rzecz ekoturystyki i ochrony przyrody.
Czytaj więcej...
Dawid Lasek rozstaje się z MSiT
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w środę Dawid Lasek przestanie być podsekretarzem stanu odpowiedzialnym za turystykę w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
Czytaj więcej...
Wrocław - święto sportów nieolimpijskich
Dziesiąta edycja Światowych Igrzysk Sportowych The World Games, która odbędzie się we Wrocławiu od 20 do 30 lipca, będzie największą imprezą sportową w roku 2017 w Polsce. Kto kocha sport, powinien w lipcu przyjechać do stolicy Dolnego Śląska.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Chorwacja: rekordowa liczba Polaków
  • Wprowadzić opłatę turystyczną
  • VisitSweden stawia na zrównoważony rozwój
  • Dawid Lasek rozstaje się z MSiT
  • Wrocław - święto sportów nieolimpijskich

Reklama

czwartek, 06 lipiec 2017 08:50

Kiwi.com rozpoczął współpracę z Amadeus

Napisane przez MG
Kiwi.com rozpoczął współpracę z Amadeus materiały prasowe

Kiwi.com, globalny lider wśród internetowych biur podróży, planuje dynamiczny rozwój dzięki nowym funkcjom wyszukiwania zapewnionym przez Amadeus.

Nowa technologia wyszukiwania firmy Amadeus umożliwi Kiwi.com wstępne przetworzenie 750 milionów kombinacji połączeń lotniczych, co znacznie zwiększy możliwości wyszukiwania Kiwi.com oraz pozwoli firmie zapewnić więcej korzyści klientom na całym świecie.

Kiwi.com ma ambitne plany globalnego rozwoju, w tym otwarcie kilku nowych biur na całym świecie w 2017 roku. W tym celu firma podjęła współpracę z Amadeus, aby zwiększyć swoje możliwości w zakresie wyszukiwania i zaspokoić rosnący popyt ze strony klientów. W ramach współpracy Amadeus opracowuje rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb Kiwi.com, które łączy w sobie technologię Instant Search oraz niezrównaną ilość informacji o lotach. Rozwiązanie opracowywane przez Amadeus ma stanowić dopełnienie unikalnych algorytmów wyszukiwania Kiwi.com, które łączą połączenia oferowane przez ponad 200 tanich linii lotniczych z ofertami podróży dostępnymi w kanale dystrybucyjnym Amadeus, w celu stworzenia ofert niedostępnych w żadnym innym miejscu. Wymaga to ogromnych możliwości wyszukiwania i mocy obliczeniowej, ale dla podróżnych może oznaczać oszczędności rzędu nawet 50 proc. na niektórych trasach.

Kiwi.com tworzy połączone oferty w oparciu o dane otrzymane od wielu dostawców, linii lotniczych i innych firm. Nowa technologia Amadeus umożliwi Kiwi.com wzbogacenie bazy danych firmy o dodatkowe 750 milionów kombinacji połączeń, co znacznie zwiększy liczbę ofert udostępnianych przez Kiwi.com. Nowe rozwiązanie Amadeus pozwoli Kiwi.com zaoferować olbrzymią liczbę opcji połączeń, zwłaszcza na trasach międzykontynentalnych. Dla podróżnych oznacza to jeszcze bardziej konkurencyjne ceny, a czas wyszukiwania skróci się do kilku milisekund bez uszczerbku dla dokładności wyników.

Oliver Dlouchy, dyrektor generalny Kiwi.com, powiedział: „To dla nas rewolucyjna zmiana. Nasze ambitne plany zakładają zwiększenie udziału w rynku dziesięciokrotnie, a Amadeus okazał się jedynym partnerem technologicznym zdolnym do zaoferowania odpowiedniego rozwiązania. Jest to największa i najbardziej kompleksowa współpraca w zakresie danych, jaką dotychczas nawiązaliśmy z pojedynczą firmą. Amadeus zapewnił nam znakomitą szybkość, nieporównywalną ilość treści oraz zasięg geograficzny.”

Sebastien Gibergues, dyrektor działu rozrywki i rezerwowania podróży online w firmie Amadeus IT Group, dodał: „Aby osiągnąć odpowiednią szybkość i dokładność, Kiwi.com potrzebuje ogromnych ilości danych i znakomitej mocy obliczeniowej. Współpraca z nimi to wielka przyjemność. Wspólnie możemy przetestować granice możliwości wyszukiwania online.”

Lutz Vorneweg, dyrektor na kraje Europy Środkowej, Wschodniej i Południowej w firmie Amadeus IT Group, skomentował: „Kiwi.com to bardzo innowacyjna firma z unikalnym modelem biznesowym, która zaspokaja potrzeby wszystkich podróżujących, od osób indywidualnych po przedsiębiorców. Nasza oferta idealnie trafiła w potrzeby Kiwi.com pod względem ilości danych i niezawodności. Jestem przekonany, że nowe rozwiązanie umożliwi Kiwi dalszy, jeszcze bardziej dynamiczny rozwój i zapewni większą różnorodność ofert w niezwykle konkurencyjnych cenach i przy niezrównanie krótkim czasie wyszukiwania.”