Touroperator roku 2017
Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.
Czytaj więcej...
LEO Express szuka agentów
LEO Express poszukuje punktów sprzedaży agencyjnej na trasach swoich przejazdów.
Czytaj więcej...
Konkurs VisitSweden!
Na stoisku VisitSweden na TT Warsaw można wygrać pobyt w Malmö.
Czytaj więcej...
Autobusem do Kijowa
Najwygodniejszym środkiem transportu di stolicy Ukrainy jest autobus Warszawa - Kijów
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Touroperator roku 2017
  • LEO Express szuka agentów
  • Konkurs VisitSweden!
  • Autobusem do Kijowa
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

poniedziałek, 26 czerwiec 2017 08:47

Jest już zimowy katalog Neckermann Podróże

Napisane przez MG

Zimowe katalogi Neckermanna są już w biurach podróży. Najnowsza oferta touroperatora to ponad 1000 obiektów w najlepszych kurortach narciarskich oraz propozycje dla miłośników wypoczynku w ciepłych krajach. Na klientów rezerwujących wcześniej czekają 35 proc. rabaty.

Tradycyjnie Neckermann Podróże rozpocznie zimę huczną imprezą, a sezon narciarski otworzy w tym roku sam Adam Małysz. Skiopening odbędzie się w terminie 10-17 grudnia we Włoszech, w znanym i lubianym alpejskim kurorcie Maso Corto. Rezerwujący wcześniej mogą także liczyć na gwarancję najniższej ceny (zwrot różnicy jeśli cena wybranej imprezy wzrośnie), opcję flex umożliwiająca dowolną bezkosztową zmianę rezerwacji, a także zaledwie 5 proc. zaliczki.

Katalog Zima z Neckermann Podróże to przede wszystkim szeroka oferta narciarska we Włoszech, w Austrii, Szwajcarii, Francji, Czechach, na Słowacji i w Polsce - ponad 1000 obiektów, w tym apartamenty bez wyżywienia, hotele i pensjonaty w najlepszych lokalizacjach. Neckermann Podróże dodatkowo oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach (ski in/out), a także blisko lodowca.

Na narciarzy czeka szereg udogodnień i bonusów - to m.in. gwarancja śniegu oraz zniżki w szkółkach narciarskich i wypożyczalniach sprzętu (do 20 proc.). W ponad 300 ośrodkach biuro podróży zapewnia bezpłatny pobyt dzieciom nawet do 15 lat.

Uczestnikom 10 edycji imprezy otwierająej sezon biuro podróży szykuje szereg niespodzianek. Nie zabraknie sportowych emocji na stoku, a także wieczornych atrakcji i znakomitej zabawy - partnerem medialnym wydarzenia jest Radio ESKA.

Adam Małysz, wspominając ubiegłoroczny Skiopening w Słowenii, w Kranjskiej Gorze, powiedział:„Emocje były bardzo duże, było ciekawie, dużo by opowiadać. Przede wszystkim byłem zaskoczony, że z biurem podróży można tak miło spędzić czas. Duże wrażenie zrobiła na mnie grupa, która była jak rodzina. Nikt nie był z boku, a wspaniała atmosfera powodowała, że czuło się tam tak, jak na wyjeździe rodzinnym. Czas w Słowenii był fantastyczny.”

Poza propozycjami narciarskimi, w najnowszym sezonie, na miłośników ciepła zimą czeka 25 słonecznych kierunków. Obok tych znanych i popularnych jak Wyspy Kanaryjskie, Kuba czy Dominikana, z Neckermann Podróże będzie można udać się także do takich zakątków świata jak np. Seszele, Bali, Mauritius czy Małe Antyle.

Efe Türkel, zastępca prezesa Neckermann Podróże, podkreslił: „Jakość i elastyczność - to najważniejsze cechy naszego produktu i oferty, którą przygotowaliśmy na najbliższy sezon zimowy. Klienci coraz częściej szukają ofert „szytych na miarę”, dlatego proponujemy im najlepsze hotele, w tym znanych brandów grupy Thomas Cook, a także bogatą siatkę połączeń czarterowych i liniowych pozwalającą na dowolne komponowanie oferty.”

Nowością w tym sezonie będzie możliwość łączenia wszystkich hoteli dostępnych w ofercie Neckermann Podróże (zarówno z oferty narciarskiej, wypoczynku w Polsce, jak i oferty „Słońce&Plaża”) z lotami liniowymi z dowolnych lotnisk krajowych. Na dalekich kierunkach biuro podróży oferuje codzienne wyloty z 6 lotnisk lokalnych, umożliwiając rezerwację niestandardowych długości pobytów. Będą to przeloty wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Condorem i Thomas Cook Airlines, a także Qatar Airways i Emirates.

Do wielu kierunków egzotycznych m.in.: do Meksyku, na Kubę czy na Bali dotrzemy także bezpośrednim czarterem, w tym dreamlinerem. Biuro podróży umożliwia wypoczynek w różnych hotelach podczas jednej imprezy (np. możliwość łączenia różnych wysp na Seszelach czy Malediwach, Bangkok połączony z pobytem w kurortach Pattaya i na wyspie KohChang, Varadero na Kubie w połączeniu z Hawaną).

Większość obiektów, które znalazły się w zimowej ofercie, otrzymało nagrodę Holiday Check 2017 (przyznawaną przy co najmniej 90 proc. rekomendacji) lub znak Holiday Check Sprawdzone-Polecone (przyznawany przy co najmniej 75 proc rekomendacji). Wśród nich znalazły się także kluczowe dla biznesu hotele brandowe grupy Thomas Cook uwzględniające indywidualne potrzeby klientów. I tak, obok atrakcyjnych cenowo obiektów smartline, które w tym roku będą dostępne także na dalekich kierunkach (np. na Malediwach czy w ZEA), klienci znajdą w portfolio touroperatora także dwa brandy rodzinne: SunConnect i Sunwing oraz hotele dla dorosłych Sunprime.

W najbliższym sezonie Neckermann Podróże zaoferuje także więcej znanych Polakom komfortowych obiektów SENTIDO, których wyróżnikiem są m.in.: jakość serwisu, zdrowa kuchnia i bogaty program zajęć np. degustacje wina, joga czy treningi sportowe.