Chorwacja: rekordowa liczba Polaków
Od początku roku do 17 lipca z Polski do Chorwacji przyjechało 396 335 turystów.
Czytaj więcej...
Wprowadzić opłatę turystyczną
Najwyższy czas znieść opłatę klimatyczną w polskich miejscowościach - w większości miejsc nazwa „klimatyczna" brzmi jak kiepski żart.
Czytaj więcej...
VisitSweden stawia na zrównoważony rozwój
Organizacja Visit Sweden rozpoczęła w 2016 roku realizację projektu środowiskowego promującego zrównoważone inicjatywy na rzecz ekoturystyki i ochrony przyrody.
Czytaj więcej...
Dawid Lasek rozstaje się z MSiT
Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w środę Dawid Lasek przestanie być podsekretarzem stanu odpowiedzialnym za turystykę w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
Czytaj więcej...
Wrocław - święto sportów nieolimpijskich
Dziesiąta edycja Światowych Igrzysk Sportowych The World Games, która odbędzie się we Wrocławiu od 20 do 30 lipca, będzie największą imprezą sportową w roku 2017 w Polsce. Kto kocha sport, powinien w lipcu przyjechać do stolicy Dolnego Śląska.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Chorwacja: rekordowa liczba Polaków
  • Wprowadzić opłatę turystyczną
  • VisitSweden stawia na zrównoważony rozwój
  • Dawid Lasek rozstaje się z MSiT
  • Wrocław - święto sportów nieolimpijskich

Reklama

poniedziałek, 22 maj 2017 07:30

Neckermann zaczyna wczasy na Sycylii

Napisane przez AG
Plaża sycylijska Plaża sycylijska archiwum Neckermann Podróże

Neckermann Podróże jako jedyny touroperator zapewnia przeloty do Comiso oferując wakacje na południu Sycylii. Inauguracyjny lot już 27 maja.

Neckermann Podróże oferując bezpośrednie przeloty z Katowic do Comiso, zaprasza do komfortowych hoteli w nadmorskich kurortach od Licata po Syrakuzy. Pierwszy inauguracyjny lot odbędzie się już za tydzień w sobotę 27 maja a na uczestników czekają niespodzianki. Biuro podróży będzie latało na Sycylię od maja do połowy października. W ramach promocji kierunku, touroperator przygotował specjalne ceny na pierwsze wyloty. Sam przelot w obie strony można zakupić już za niespełna 499 zł/os. Tygodniowe wakacje można spędzić na Sycylii już od 1199 zł/os. Tydzień pobytu w komfortowym 4-gwiazdkowym hotelu Athena Resort z All inclusive to koszt już od 1899 zł/os.

Magda Plutecka, rzecznik prasowy Neckermann Podróże, powiedziała: “Mapa turystyczna świata, w tym lista najpopularniejszych miejsc na rodzinne wakacje zmienia się. Obok walorów oraz ceny, szczególne znaczenie ma bezpieczeństwo, które staje się jednym z głównych motywów wyboru miejsca wypoczynku. To zadecydowało o uruchomieniu przelotów do Comiso i ofercie na Sycylii, która jest nowym kierunkiem w naszym portfolio. Jestem przekonana, że mniej odkryte przez turystów południe wyspy, z piaszczystymi plażami, doskonałą infrastrukturą i hotelami all inclusive, stanie się atrakcyjną alternatywą dla popularnych kierunków wyjazdów.
Sycylia to idealny kierunek na wakacje także dla tych, którzy szukają wypoczynku na pięknych plażach. Górująca nad wyspą Etna z magiczną Taorminą to miejsce często wymieniane w rankingu najpiękniejszych zakątków na świecie. Warto jednak odkryć mniej znane południe wyspy, którego wizytówką są piękne, piaszczyste plaże. Ciepłe, turkusowe morze z łagodnym wejściem do wody, uznane jest za najczystsze w Basenie Morza Śródziemnego. Nic też dziwnego, że południe wyspy jest popularnym miejscem wypoczynku. Stąd już tylko o krok od takich perełek jak: wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO Ragusa czy Syrakuzy, jedno z najpotężniejszych miast starożytnego świata.”