Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
Działający od 19 lat na polskim rynku największy agent turystyki zorganizowanej otworzył w miniona sobotę w Osielsku 100. biuro sprzedaży.
Czytaj więcej...
Wrocław, European Best Destination
Wrocław zwyciężył w międzynarodowym konkursie European Best Destination 2018, zdobywając ponad 41 tysięcy głosów. Jedyny reprezentant Polski w tegorocznej edycji konkursu otrzymał głosy ze 146 krajów.
Czytaj więcej...
Czego trzeba hotelom z Gdańska?
Jeśli masz hotel w Trójmieście, jesteś z pewnością przyzwyczajony do wysokich wymagań ze strony klientów. Sprawdź, jak zaoferować im wyjątkowy pakiet dodatkowych usług.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Wakacje.pl: salon sprzedaży nr 100
  • Wrocław, European Best Destination
  • Czego trzeba hotelom z Gdańska?

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 22 maj 2017 07:30

Neckermann zaczyna wczasy na Sycylii

Napisane przez AG
Plaża sycylijska Plaża sycylijska archiwum Neckermann Podróże

Neckermann Podróże jako jedyny touroperator zapewnia przeloty do Comiso oferując wakacje na południu Sycylii. Inauguracyjny lot już 27 maja.

Neckermann Podróże oferując bezpośrednie przeloty z Katowic do Comiso, zaprasza do komfortowych hoteli w nadmorskich kurortach od Licata po Syrakuzy. Pierwszy inauguracyjny lot odbędzie się już za tydzień w sobotę 27 maja a na uczestników czekają niespodzianki. Biuro podróży będzie latało na Sycylię od maja do połowy października. W ramach promocji kierunku, touroperator przygotował specjalne ceny na pierwsze wyloty. Sam przelot w obie strony można zakupić już za niespełna 499 zł/os. Tygodniowe wakacje można spędzić na Sycylii już od 1199 zł/os. Tydzień pobytu w komfortowym 4-gwiazdkowym hotelu Athena Resort z All inclusive to koszt już od 1899 zł/os.

Magda Plutecka, rzecznik prasowy Neckermann Podróże, powiedziała: “Mapa turystyczna świata, w tym lista najpopularniejszych miejsc na rodzinne wakacje zmienia się. Obok walorów oraz ceny, szczególne znaczenie ma bezpieczeństwo, które staje się jednym z głównych motywów wyboru miejsca wypoczynku. To zadecydowało o uruchomieniu przelotów do Comiso i ofercie na Sycylii, która jest nowym kierunkiem w naszym portfolio. Jestem przekonana, że mniej odkryte przez turystów południe wyspy, z piaszczystymi plażami, doskonałą infrastrukturą i hotelami all inclusive, stanie się atrakcyjną alternatywą dla popularnych kierunków wyjazdów.
Sycylia to idealny kierunek na wakacje także dla tych, którzy szukają wypoczynku na pięknych plażach. Górująca nad wyspą Etna z magiczną Taorminą to miejsce często wymieniane w rankingu najpiękniejszych zakątków na świecie. Warto jednak odkryć mniej znane południe wyspy, którego wizytówką są piękne, piaszczyste plaże. Ciepłe, turkusowe morze z łagodnym wejściem do wody, uznane jest za najczystsze w Basenie Morza Śródziemnego. Nic też dziwnego, że południe wyspy jest popularnym miejscem wypoczynku. Stąd już tylko o krok od takich perełek jak: wpisana na Listę światowego dziedzictwa UNESCO Ragusa czy Syrakuzy, jedno z najpotężniejszych miast starożytnego świata.”