Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Napiszmy ustawę o POT
W Ministerstwie Sportu i Turystyki trwają prace nad nową ustawą o Polskiej Organizacji Turystycznej. III Forum Promocji Turystycznej to świetna okazja, by przedyskutować jej założenia.
Czytaj więcej...
Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
Plażowa Wiosna, czyli Grecja tańsza od kwietnia do czerwca Kos i Rodos – do 400 zł taniej, dla Grecji kontynentalnej ceny niższe o nawet 500 złotych.
Czytaj więcej...
Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
Trudno jest być następcą Jána Bošnoviča, ale będę kontynuować jego pracę.
Czytaj więcej...
II Rada spróbuje doradzić Bańce
4 marca w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się inauguracyjne posiedzenie Społecznej Rady Turystyki II kadencji.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Napiszmy ustawę o POT
  • Grecos - akcja promocyjna Plażowa wiosna
  • Beáta Egriová chce promować nieznaną Słowację
  • II Rada spróbuje doradzić Bańce

Reklama

środa, 01 marzec 2017 09:15

Nowy katalog Ecco Holiday i Ecco Travel

Napisane przez MG

Na początku marca do wybranych biur podróży trafi katalog z ofertami obu marek poznańskiego touroperatora Ecco Holiday.

Z tej okazji w największych aglomeracjach odbędzie się cykl spotkań z agentami. W rozpoczynającej się 1 marca promocji katalogowej organizator oferuje atrakcyjne ceny, gwarancję stałej ceny gratis, bezpłatne pośrednictwo wizowe, dodatkowe rabaty dla stałych klientów oraz 10 proc. zaliczki.
Katalog na rok 2017 składa się z dwóch części. Z jednej strony indyjski słoń zaprasza do świata egzotyki Ecco Travel, gdzie biuro oferuje wyprawy do Indii, Chin, Japonii, Izraela, Emiratów Arabskich, RPA, USA, na Sri Lankę i wiele innych dalekich kierunków. Z drugiej strony żółtoczerwona kamienica i kolorowe łodzie symbolizują wszystkie barwy wakacji organizowanych przez Ecco Holiday w Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, na Malcie i Cyprze.

Aleksandra Olechnowicz, Marketing & PR Manager Ecco Holiday, powiedziała: “Rola katalogu bardzo zmieniła się na przestrzeni kilku ostatnich lat. Kiedyś służył on do zaprezentowania pełnej oferty na dany sezon. Mimo tej samej objętości dziś katalog to tylko fragment naszych możliwości. W czasach tanich linii, banków hotelowych i dynamicznie zmieniającej się oferty stanęliśmy przed problemem, jak na kilkuset stronach zmieścić setki ofert. Dobrnęliśmy do pytania, czy, jeśli wszystko jest w Internecie, katalog jest w ogóle potrzebny. Zaprosiliśmy naszych agentów do udziału w ankiecie, w której udział wzięło prawie 400 osób. Zdecydowana większość uznała, że katalog jest potrzebny i pomaga w sprzedaży. Jak wynikało z odpowiedzi opisowych, w przypadku wycieczek objazdowych Klient traktuje go jako pewnego rodzaju przewodnik, w którym zapoznaje się z trasą zwiedzania, programem, atrakcjami i porównuje z innymi wycieczkami w katalogu. W przypadku wypoczynku proces zakupu wygląda nieco inaczej i jest bardziej dynamiczny. Bez względu na rodzaj oferty Klient, który wychodzi z katalogiem w ręku bardzo często wraca. I to był najważniejszy argument, w odpowiedzi na który w tym tygodniu do biur trafią nasze katalogi.”

Inauguracji katalogu towarzyszyć będzie cykl spotkań organizatora z agentami w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie. Część konferencji poświęcona zostanie topowemu kierunkowi z oferty Ecco Travel – Chinom, a poprowadzą ją zaproszeni kontrahenci z Chin. Nie obędzie się bez tai chi, parzenia herbaty, mierzenia strojów ludowych i konkursu, w którym wygraną są wycieczki do Chin. Każdy z uczestników otrzyma zestaw chińskich pamiątek, a wśród nich: pałeczki, pojemniki na herbatę, kubki, breloczki, mini parawany, roletki i pluszowe misie panda.
Przez cały marzec Klienci skorzystać mogą z promocji katalogowej, wpłacając jedynie 10 proc. zaliczki. Oprócz atrakcyjnych cen biuro oferuje gwarancję stałej ceny gratis, a w przypadku dalszych kierunków darmowe pośrednictwo wizowe. Na stałych Klientów czekają dodatkowe rabaty nawet do 1000 zł/osobę.
www.eccotravel.pl
www.eccotravel.com