Touroperator roku 2017
Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.
Czytaj więcej...
LEO Express szuka agentów
LEO Express poszukuje punktów sprzedaży agencyjnej na trasach swoich przejazdów.
Czytaj więcej...
Konkurs VisitSweden!
Na stoisku VisitSweden na TT Warsaw można wygrać pobyt w Malmö.
Czytaj więcej...
Zielony Listopad w Puszczy
Zielony Listopad” jest inicjatywą Koalicji Mieszkańców Puszczy - grupy ludzi działających na rzecz zachowania naturalnych walorów przyrodniczych Puszczy Białowieskiej.
Czytaj więcej...
Smaki Dubaju
Gdzie warto w Dubaju zjeść i jakie potrawy skosztować, aby poczuć charakterystyczny smak Dubaju
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Touroperator roku 2017
  • LEO Express szuka agentów
  • Konkurs VisitSweden!
  • Zielony Listopad w Puszczy
  • Smaki Dubaju

Reklama

Reklama

piątek, 09 grudzień 2016 11:39

Travelreps nagrodził swoich agentów

Napisane przez MG
Przedstawicielki nagrodzonych agentów Przedstawicielki nagrodzonych agentów archiwum Travelreps

Podczas uroczystej gali 7 grudnia nagrodzono 20 biur podróży, które były najbardziej aktywne i zrealizowały najwięcej imprez we współpracy z zagranicznymi partnerami Travelreps.

Agentów wyróżniono biletami lotniczymi PLL LOT, Qatar Airways, Turkish Airlines i Ukrainian Airlines , voucherami Princess Cruises , Hilton Worldwide, Kempinski Hotel High Tatras, pobytami w kilkunastu krajach świata oraz nagrodami rzeczowymi Amadeus Polska. System rezerwacyjny Hotelston nagrodził biura podróży za największe sprzedaże w 2016 roku.

Barbara Dziedzic, właścicielka i szefowa TravelReps, powiedziała: „W tym roku zrezygnowaliśmy z kosztownych i nieprzydatnych statuetek konkursowych. Zaoszczędzone środki finansowe przeznaczyliśmy na adopcję samicy puchacza o imieniu MICE-ówka w warszawskim ZOO. Tym sposobem wyróżnione biura mają swój wkład w ochronę jednego z 11 gatunków ptaków drapieżnych objętych ochroną strefową w naszym kraju. Zdjęcie MICE-ówki umieściliśmy na pamiątkowych dyplomach. Pukamy do drzwi tour operatorów, incentive houses, biznesowych biur podróży, firm eventowych i z radością obserwujemy, że nasze prezentacje przekładają się na zapytania do reprezentowanych przez nas klientów, a te z kolei na ciekawe realizacje. W tym roku do Partnerów TravelReps polskie biura podróży wysłały 900 zapytań, z czego 10 proc. zostało zrealizowanych.”

TravelReps reprezentuje na polskim rynku zagraniczne firmy turystyczne . Większość z nich to biura podróży specjalizujące się w organizacji imprez typu MICE. Travelreps przybliża polskiej branży turystycznej ofertę 26 wiarygodnych firm z 51 krajów, dystrybuuje agencyjny system hotelowy Hotelston oraz promuje statki wycieczkowe Princess Cruises.