Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 09 grudzień 2016 11:39

Travelreps nagrodził swoich agentów

Napisane przez MG
Przedstawicielki nagrodzonych agentów Przedstawicielki nagrodzonych agentów archiwum Travelreps

Podczas uroczystej gali 7 grudnia nagrodzono 20 biur podróży, które były najbardziej aktywne i zrealizowały najwięcej imprez we współpracy z zagranicznymi partnerami Travelreps.

Agentów wyróżniono biletami lotniczymi PLL LOT, Qatar Airways, Turkish Airlines i Ukrainian Airlines , voucherami Princess Cruises , Hilton Worldwide, Kempinski Hotel High Tatras, pobytami w kilkunastu krajach świata oraz nagrodami rzeczowymi Amadeus Polska. System rezerwacyjny Hotelston nagrodził biura podróży za największe sprzedaże w 2016 roku.

Barbara Dziedzic, właścicielka i szefowa TravelReps, powiedziała: „W tym roku zrezygnowaliśmy z kosztownych i nieprzydatnych statuetek konkursowych. Zaoszczędzone środki finansowe przeznaczyliśmy na adopcję samicy puchacza o imieniu MICE-ówka w warszawskim ZOO. Tym sposobem wyróżnione biura mają swój wkład w ochronę jednego z 11 gatunków ptaków drapieżnych objętych ochroną strefową w naszym kraju. Zdjęcie MICE-ówki umieściliśmy na pamiątkowych dyplomach. Pukamy do drzwi tour operatorów, incentive houses, biznesowych biur podróży, firm eventowych i z radością obserwujemy, że nasze prezentacje przekładają się na zapytania do reprezentowanych przez nas klientów, a te z kolei na ciekawe realizacje. W tym roku do Partnerów TravelReps polskie biura podróży wysłały 900 zapytań, z czego 10 proc. zostało zrealizowanych.”

TravelReps reprezentuje na polskim rynku zagraniczne firmy turystyczne . Większość z nich to biura podróży specjalizujące się w organizacji imprez typu MICE. Travelreps przybliża polskiej branży turystycznej ofertę 26 wiarygodnych firm z 51 krajów, dystrybuuje agencyjny system hotelowy Hotelston oraz promuje statki wycieczkowe Princess Cruises.