Inwazja hoteli w Polsce
Jak zauważają eksperci Walter Herz, w Polsce nieustannie rośnie popyt na usługi hotelowe, zarówno ze strony turystów, jak i klientów biznesowych.
Czytaj więcej...
Rekordowy wzrost w turystyce
Liczba międzynarodowych podróży w 2017 roku osiągnęła rekordową wysokość 1,32 mld, czyli o 7 proc. więcej niż w 2016.
Czytaj więcej...
Nowe tanie połączenie do Włoch
WizzAir ogłosił dziś uruchomienie nowego połączenia z Wrocławia do włoskiego Bari. Zacznie ono działać 31 marca.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Inwazja hoteli w Polsce
  • Rekordowy wzrost w turystyce
  • Nowe tanie połączenie do Włoch
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 19 luty 2014 22:59

Travelport współpracuje z Senturią na Ukrainie i Orbitz Worldwide Inc.

Napisane przez AG

Firma Travelport, dostawca systemów dystrybucji i rozwiązań e-commerce dla światowej branży turystycznej, poinformowała o rozszerzeniu i odnowieniu na kolejne lata umowy z firmą Senturia, internetowym biurem podróży z siedzibą na Ukrainie oraz umowy na korzystanie z systemu GDS przez firmę Orbitz Worldwide Inc., jedno z największych internetowych biur podróży.

Serwisy rezerwacyjne firmy Senturia w Rosji, na Ukrainie oraz na Cyprze będą nadal korzystać z treści udostępnianych przez Travelport, a ponadto wdrożą innowacyjne interfejsy API i rozwiązanie e-Pricing, aby zapewnić podróżującym jeszcze szerszy wybór taryf.

Iwan Kowpak, właściciel Senturii powiedział: „Cieszymy się z możliwości rozszerzenia współpracy z firmą Travelport." Mamy świadomość, że produkty i gama ofert dostępnych w systemach Travelport należą do jednych z najlepszych w branży i cechują się wysoką jakością. Współpraca z Travelport zwiększy nasze możliwości zdobywania nowych klientów".

Gavin Teale, dyrektor w firmie Travelport ds. innowacji on-line na region Europy Wschodniej, dodał: „Senturia to jedno z czołowych internetowych biur podróży w Europie Wschodniej. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy wspierać tę firmę do tej pory oraz że wybrała nas jako partnera technologicznego do rozszerzenia działalności na nowe rynki".

Firma Travelport poinformowała także o zawarciu nowej długoterminowej umowy na korzystanie z systemu GDS przez firmę Orbitz Worldwide Inc., jedno z największych internetowych biur podróży. Orbitz jest właścicielem licznych stron internetowych dotyczących podróży przeznaczonych dla klientów indywidualnych, w tym Orbitz.com, Cheaptickets.com, ebookers i HotelClub.com. Oferuje również zarządzanie podróżami służbowymi dla klientów biznesowych za pośrednictwem rozwiązań Orbitz For Business.

Kurt Ekert, dyrektor ds. handlowych w firmie Travelport powiedział: „Travelport jest dla firmy Orbitz głównym dostawcą usług związanych z rezerwacjami lotniczymi, wynajmem samochodów, wyszukiwaniem i rezerwacją pokoi hotelowych oraz wystawianiem biletów od momentu jej założenia w 2001 roku. Na mocy nowej umowy planujemy wspólnie rozszerzyć naszą współpracę w oparciu o najnowszy interfejs firmy Travelport — Travelport Universal API. Pozwoli to na prezentowanie klientom Orbitz znacznie szerszej oferty, którą może dostarczać teraz firma Travelport dzięki bezpośrednim połączeniom z wieloma liniami lotniczymi. Klienci otrzymają dostęp do rozszerzonych informacji opisowych na temat oferowanych produktów lotniczych, rodzin taryf lotniczych, produktów dodatkowych, jak również do bogatszej oferty dotyczącej hoteli".

Chris Orton, dyrektor ds. operacyjnych w firmie Orbitz Worldwide dodał: „Firma Travelport jest dla nas istotnym partnerem i cieszymy się z tego, że dzięki tej wieloletniej umowie nadal będzie odgrywać kluczową rolę w zaspokajaniu naszych potrzeb pod względem technologii i zarządzania podróżami. Starając się o to, by nasze strony internetowe były najlepszym miejscem zakupu podróży, będziemy wykorzystywać nowe rozwiązania firmy Travelport dostosowane do ewoluującego rynku lotniczego."