Joanna Jędrzejewska odchodzi
Joanna Jędrzejewska, dyrektor departamentu turystyki w Ministerstwie Sportu i Turystyki, po dwóch latach pracy odchodzi ze stanowiska.
Czytaj więcej...
Wrocław kontra Poznań
Dwie duże metropolie, dwie wizje promocji, dwoje uznanych ekspertów – to materiał na ciekawy, merytoryczny pojedynek. Odbędzie się on 19 kwietnia podczas III Forum Promocji Turystycznej.
Czytaj więcej...
Travelplanet: wakacje będą tańsze
Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne wyjazdy wakacyjne będą tańsze od zeszłorocznych – powiedział Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl
Czytaj więcej...
Mołdawia - nieodkryty skarb
Mołdawia to nowa destynacja, której atrakcje turystyczne coraz częściej przyciągają uwagę turystów.
Czytaj więcej...
Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji
Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia objął patronatem honorowym III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Joanna Jędrzejewska odchodzi
  • Wrocław kontra Poznań
  • Travelplanet: wakacje będą tańsze
  • Mołdawia - nieodkryty skarb
  • Prezydent Wrocławia patronem Forum Promocji

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 09 sierpień 2016 10:33

Workshop dla organizatorów wyjazdów do Niemiec

Napisane przez AG
Fragment Starówki Halle Fragment Starówki Halle AG

Niemiecka Centrala Turystyki w Polsce zaprasza na Workshop Europy Centralnej (Zentraleuropa-Workshop, ZEW) skierowany do przedstawicieli biur podróży zainteresowanych organizacją wyjazdów do Niemiec. W tym roku spotkanie odbędzie się w Halle.

Miasto malowniczo położone nad rzeką Soławą, w kraju związkowym Saksonia-Anhalt, szczyci się jednym z najlepiej zachowanych zespołów staromiejskich Niemiec, z ponad 700 zabytkami. Dzień przed workshopem uczestnicy będą mieć okazję zwiedzić Halle.
Tegoroczny workshop jest organizowany głównie z myślą o organizatorach wyjazdów grupowych (wycieczki szkolne, objazdowe, incentive, MICE). Organizatorzy workshopu spodziewają się gości z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Bułgarii, Rumunii, Rosji i Ukrainy.
Workshop odbywa się cyklicznie, a tradycją jest jego organizacja co roku w innym niemieckim mieście, przez co organizatorzy mają okazję do prezentowania atrakcji turystycznych związanych z poszczególnymi regionami. W roku ubiegłym z wielkim powodzeniem uczestników ZEW gościł saksoński Lipsk.

Tomasz Pędzik, dyrektor Niemieckiej Centrali Turystyki powiedział: „Podczas workshopu będzie można spotkać się z około 40 wystawcami, którzy specjalizują się w turystyce przyjazdowej; touroperatorami, przewoźnikami, przedstawicielami atrakcji turystycznych czy organizacjami promocji miast i regionów. A tym samym nawiązać interesujące kontakty. Rocznie Polacy wykupują 2,5 miliona noclegów w niemieckich hotelach i pensjonatach. Od stycznia do maja 2016 notujemy wzrost przyjazdów z Polski o kolejne 7,2 proc.. Warto nawiązać kontakty, które z pewnością będą profitować w przyszłości”.

Uczestnicy ponoszą opłatę rejestracyjną. Za dwudniowy workshop 16-17.10.2016 wynosi ona 100 EUR netto, a za czterodniowe połączenie workshopu i wyjazdu studyjnego pre convention tour „Zabytki UNESCO Berlin-Dessau/Wörlitz-Halle” (w programie m.in. atrakcje z listy Światowego Dziedzictwa UNESCO: ogrody i pałace Dessau-Wörlitz oraz zabytki Bahausu w przededniu 100-lecia tego stylu architektonicznego) w terminie 14-17.10.2016 170 EUR netto. Organizatorzy zapewniają przeloty, transfery, zakwaterowanie, wyżywienie, program zwiedzania, imprezę powitalną.

Zainteresowanych uczestnictwem w imprezie mogą uzyskać więcej informacji w Biurze Niemieckiej Centrali Turystyki pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..