Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
  • Sun&Fun z nową gwarancją
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

środa, 27 styczeń 2016 17:50

Rejsclub.pl - wzrost sprzedaży o 27 proc.

Napisane przez MG
Rejsclub.pl - wzrost sprzedaży o 27 proc. archiwum Rejsclub.pl

Rejsclub.pl podsumował właśnie sprzedaż za 2015 rok. W drugim półroczu minionego roku wzrost sprzedaży wyniósł aż 27 proc.

Na te wyniki sprzedaży ma wpływ nie tylko rosnące zainteresowanie klientów rejsami wycieczkowymi, ale również poczynione w ubiegłym roku zmiany w strukturze firmy, rozwój działu incentive, poszerzenie oferty o nowe produkty (m.in. rejsy rzeczne, żaglowe, pakiety dynamiczne), liczne warsztaty i zwiedzania statków wycieczkowych organizowane dla agentów, inwestycje w system rezerwacyjny oraz marketing.
W styczniu Rejsclub.pl dodatkowo poczynił ukłon w stronę agentów i podniósł im prowizje za sprzedaż na 2016 rok. Było to możliwe dzięki dobrym wynikom w 2015 roku i uzyskaniu lepszych warunków współpracy z częścią armatorów.

Anna Birna, dyrektor sprzedaży w Rejscliub.pl, podkreśliła: "W pierwszych tygodniach bieżącego roku obserwujemy rosnące zainteresowanie klientów rejsami wycieczkowymi, gdyż jest to jedna z bezpieczniejszych wakacyjnych propozycji. Statki wycieczkowe są nowoczesne, tworzone z myślą o bezpieczeństwie i komforcie pasażerów. Załoga jest profesjonalna i specjalnie przeszkolona. Armatorzy dokładają wszelkich starań, aby pasażerowie mogli beztrosko cieszyć się podróżowaniem po świecie. Wszystkie osoby wchodzące na statek są rejestrowane i poddawane szczegółowym kontrolom bezpieczeństwa. Bagaż jest prześwietlany jak na lotniskach. Pierwszego dnia rejsu wszyscy goście muszą przejść obowiązkowe szkolenie bezpieczeństwa, tzw. alarm próbny. Tak jak wszędzie w ostatnich latach procedury na statkach zostały mocno zaostrzone. To samo dotyczy tras, kiedyś wyznaczano je pod kątem atrakcji turystycznych, dzisiaj ogromny wpływ na nie mają działania terrorystów. Jeśli w danym kraju coś niedobrego się wydarzy, trasa natychmiast jest zmieniana a potencjalnie niebezpieczny port zastępowany innym. I tak w ubiegłym roku z rozkładów rejsowych zniknął Tunis czy Alexandria, w tym roku już niewiele statków zawija do Hajfy i co rusz kolejny armator rezygnuje ze Stambułu. Portów na świecie jest mnóstwo, więc to żaden problem zastąpić jedno ciekawe miejsce jeszcze ciekawszym. Nic więc dziwnego, że klienci nie boją się tej formy spędzania urlopu i coraz więcej z nich wybiera na swój urlop właśnie rejs statkiem wycieczkowym. Tym bardziej, że rejsy są coraz tańsze, więc mają dużą szansę stać się hitem tegorocznych wakacji. "