Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
Tańszy bagaż w Ryanair
Od dzisiaj w Ryanairze płacimy za bagaż rejestrowany o 45 zł mniej.
Czytaj więcej...
Wirtualny asystent podróży
Dzięki rozwiązaniu Situm podróżny lub gość ma do dyspozycji osobistego asystenta nawigacyjnego na własnym smartfonie lub tablecie.
Czytaj więcej...
Tunezja: więcej czarterów w 2018
Jak do tej pory, 11 polskich touroperatorów uwzględniło Tunezję w katalogach na 2018 rok. Zaplanowana liczba pakietów czterokrotnie przewyższa wyniki sprzedaży z 2017 roku.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?
  • Tańszy bagaż w Ryanair
  • Wirtualny asystent podróży
  • Tunezja: więcej czarterów w 2018

Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 14 grudzień 2015 14:48

TUI startuje ze sprzedażą oferty egzotycznej na zimę 2016/17

Napisane przez AG

TUI Poland, jako pierwszy touroperator w Polsce rozpoczął sprzedaż oferty Egzotyka 2016/17 First Minute®. Oferta obejmuje wyloty od początku listopada 2016 roku do końca marca 2017 roku.

W przyszłym sezonie zimowym TUI Poland do swojej oferty dołączy Jamajkę. Nowością będą także bezpośrednie połączenia z Katowic na Dominikanę (do Punta Cana).
Wszystkie loty na imprezy touroperatora odbywają się bezpośrednio i wszystkie realizowane są samolotami szerokokadłubowymi linii lotniczej TUIfly.

Klienci, którzy zdecydują się na rezerwację we wczesnym okresie sprzedaży First Minute® , zyskają wiele zniżek i przywilejów takich jak: rabaty w wysokości 500 złotych dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia, zaliczkę w wysokości zaledwie 5 proc. wartości wycieczki a resztę na 35 dni przed wylotem. Zasady zakupu w ofercie First Minute ®obejmują również gwarancję, iż jest to najniższa możliwa cena danej oferty w TUI i jeśli do dnia wylotu cena spadnie, klientowi przysługuje zwrot różnicy, nawet w Last Minute. Rezerwując wcześnie turyści mogą także skorzystać z gwarancji niezmienności ceny, co daje pewność, iż cena zarezerwowanej oferty pozostanie bez zmian, nawet jeśli zmienią się kursy walut, ceny paliwa czy też opłat lotniskowych.

TUI Poland oferuje wyloty w standardowej długości na 7 lub 14 dni: Warszawa-Dominikana, Warszawa-Kuba, Warszawa-Jamajka oraz wyloty na 10-11 dni: Warszawa-Mauritius, Warszawa-Meksyk, Katowice-Dominikana.
Każdy to choć raz podróżował z TUI jest traktowany, jako stały klient i dostanie dodatkowy rabat 300 zł/os. na Jamajkę.
Na wiosnę tour operator planuje rozpoczęcie sprzedaży oferty Zima 2016/17 First Minute® obejmującej bliskie kraje.