Turystyka na aucie
Turystyka nigdy nie miała silnej pozycji w Ministerstwie Sportu i Turystyki, teraz jednak nie ma już żadnej. Znalazła się po prostu poza boiskiem.
Czytaj więcej...
Dariusz Rogowski odwołany
Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w MSiT odpowiedzialny za turystykę został dzisiaj odwołany ze stanowiska przez premiera Mateusza Morawieckiego.
Czytaj więcej...
Ustawa: koszmar interpretacyjny
O to, jak stosować w praktyce nowe prawo branża turystyczna pytała podczas spotkania informacyjnego zorganizowanego przez MSiT we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki zrównoważonej
Na pytanie zawarte w tytule, odpowie podczas III Forum Promocji Turystycznej Izabela Stelmańska,
Czytaj więcej...
Promocja Wrocławia - wzorowa
Wrocław od dawna ma opinię miasta, które dba o swoją markę. Promocja miasta może uchodzić w Polsce za wzorcową.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Turystyka na aucie
  • Dariusz Rogowski odwołany
  • Ustawa: koszmar interpretacyjny
  • Promocja turystyki zrównoważonej
  • Promocja Wrocławia - wzorowa

Reklama

poniedziałek, 14 grudzień 2015 14:48

TUI startuje ze sprzedażą oferty egzotycznej na zimę 2016/17

Napisane przez AG

TUI Poland, jako pierwszy touroperator w Polsce rozpoczął sprzedaż oferty Egzotyka 2016/17 First Minute®. Oferta obejmuje wyloty od początku listopada 2016 roku do końca marca 2017 roku.

W przyszłym sezonie zimowym TUI Poland do swojej oferty dołączy Jamajkę. Nowością będą także bezpośrednie połączenia z Katowic na Dominikanę (do Punta Cana).
Wszystkie loty na imprezy touroperatora odbywają się bezpośrednio i wszystkie realizowane są samolotami szerokokadłubowymi linii lotniczej TUIfly.

Klienci, którzy zdecydują się na rezerwację we wczesnym okresie sprzedaży First Minute® , zyskają wiele zniżek i przywilejów takich jak: rabaty w wysokości 500 złotych dla każdej osoby dorosłej (pełnopłatnej) i każdego dziecka powyżej 2 roku życia, zaliczkę w wysokości zaledwie 5 proc. wartości wycieczki a resztę na 35 dni przed wylotem. Zasady zakupu w ofercie First Minute ®obejmują również gwarancję, iż jest to najniższa możliwa cena danej oferty w TUI i jeśli do dnia wylotu cena spadnie, klientowi przysługuje zwrot różnicy, nawet w Last Minute. Rezerwując wcześnie turyści mogą także skorzystać z gwarancji niezmienności ceny, co daje pewność, iż cena zarezerwowanej oferty pozostanie bez zmian, nawet jeśli zmienią się kursy walut, ceny paliwa czy też opłat lotniskowych.

TUI Poland oferuje wyloty w standardowej długości na 7 lub 14 dni: Warszawa-Dominikana, Warszawa-Kuba, Warszawa-Jamajka oraz wyloty na 10-11 dni: Warszawa-Mauritius, Warszawa-Meksyk, Katowice-Dominikana.
Każdy to choć raz podróżował z TUI jest traktowany, jako stały klient i dostanie dodatkowy rabat 300 zł/os. na Jamajkę.
Na wiosnę tour operator planuje rozpoczęcie sprzedaży oferty Zima 2016/17 First Minute® obejmującej bliskie kraje.