Touroperator roku 2017
Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.
Czytaj więcej...
LEO Express szuka agentów
LEO Express poszukuje punktów sprzedaży agencyjnej na trasach swoich przejazdów.
Czytaj więcej...
Konkurs VisitSweden!
Na stoisku VisitSweden na TT Warsaw można wygrać pobyt w Malmö.
Czytaj więcej...
Autobusem do Kijowa
Najwygodniejszym środkiem transportu di stolicy Ukrainy jest autobus Warszawa - Kijów
Czytaj więcej...
Dubaj romantycznie
Wskażemy Ci, gdzie warto oświadczyć się, wziąć ślub czy przeżyć niezapomniany miesiąc miodowy.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Touroperator roku 2017
  • LEO Express szuka agentów
  • Konkurs VisitSweden!
  • Autobusem do Kijowa
  • Dubaj romantycznie

Reklama

Reklama

środa, 30 październik 2013 10:14

Thomas Cook pod wspólnym logo

Napisane przez Adam Gąsior

Od 1 października 2013 r. zmieniło się logo najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych na świecie Thomas Cook Group. Miejsce znanego turystom globu zajmuje Słoneczne Serce. Będzie ono towarzyszyło także turystom z Polski, którzy wybiorą się na wakacje z Neckermannem.

Serce to ponadczasowy i uniwersalny symbol wyrażający ciepło, zaangażowanie i dobre emocje, również te które przynoszą wakacje. Nowe logo jest jednak przede wszystkim znakiem transformacji jaką przechodzi Thomas Cook a unifikacja jest istotnym elementem ogłoszonej w marcu tego roku przez Thomas Cook Group strategii rentownego wzrostu „High tech, high touch" oraz obietnicą bycia dla klienta zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. W portfolio grupy znajdziemy wiele wiodących marek turystycznych, jak np. Neckermann w Europie, Ving w Szwecji czy linia lotnicza Condor w Niemczech. Słoneczne Serce będzie elementem identyfikacji wizualnej większości marek wchodzących w skład Thomas Cook Group. Jak podkreślił Krzysztof Piątek, prezes Neckermann Polska: „Dla naszych polskich klientów, którzy podróżują z Neckermannem Słoneczne Serce będzie przede wszystkim potwierdzeniem, że są w rękach godnego zaufania, światowego lidera turystyki –. - Symbol będzie towarzyszył klientom na każdym etapie podróży podkreślając siłę grupy, mającą swoje odzwierciedlenie w różnorodności i innowacyjności produktów, jakości a także bezpieczeństwie i opiece, które gwarantuje".
Słoneczne Serce pojawi się zarówno na stronach internetowych, jak i w nowych katalogach i w hotelach. Do 2014 r. stary glob Thomasa Cooka zniknie z należących do koncernu samolotów. Proces rebrandingu będzie przebiegał stopniowo. Słoneczne Serce jako element identyfikacji wizualnej Neckermann Polska pojawiło się także na witrynach 20 własnych i 45 franczyzowych. Do końca października będzie widoczne także w około 800 punktach agencyjnych.