Pewnik turystyczny? Toskania!
Luksusowy ośrodek turystyczny Tuscany Forever® zaprasza polskie biura podróży do współpracy.
Czytaj więcej...
Quo vadis POT?
Czy Polska Organizacja Turystyczna jest instytucją zbędną?
Czytaj więcej...
Malmö zaprasza na letnie imprezy
Do końca września w Malmö – największym mieście regionu Skanii – nie sposób się będzie nudzić. Letnie dni upłyną pod znakiem licznych imprez miejskich.
Czytaj więcej...
Konkurs na film promocyjny
Celem konkursu "Kadry z polski" jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce.
Czytaj więcej...
Rosjanie wrócą do Egiptu
Po dokładnych oględzinach terminalu 2 na lotnisku w Kairze, specjaliści z Rosji są zadowoleni ze środków bezpieczeństwa.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Pewnik turystyczny? Toskania!
  • Quo vadis POT?
  • Malmö zaprasza na letnie imprezy
  • Konkurs na film promocyjny
  • Rosjanie wrócą do Egiptu

Reklama

Reklama

środa, 30 październik 2013 10:14

Thomas Cook pod wspólnym logo

Napisane przez Adam Gąsior

Od 1 października 2013 r. zmieniło się logo najstarszego i jednego z największych koncernów turystycznych na świecie Thomas Cook Group. Miejsce znanego turystom globu zajmuje Słoneczne Serce. Będzie ono towarzyszyło także turystom z Polski, którzy wybiorą się na wakacje z Neckermannem.

Serce to ponadczasowy i uniwersalny symbol wyrażający ciepło, zaangażowanie i dobre emocje, również te które przynoszą wakacje. Nowe logo jest jednak przede wszystkim znakiem transformacji jaką przechodzi Thomas Cook a unifikacja jest istotnym elementem ogłoszonej w marcu tego roku przez Thomas Cook Group strategii rentownego wzrostu „High tech, high touch" oraz obietnicą bycia dla klienta zawsze, wszędzie i w każdej sytuacji. W portfolio grupy znajdziemy wiele wiodących marek turystycznych, jak np. Neckermann w Europie, Ving w Szwecji czy linia lotnicza Condor w Niemczech. Słoneczne Serce będzie elementem identyfikacji wizualnej większości marek wchodzących w skład Thomas Cook Group. Jak podkreślił Krzysztof Piątek, prezes Neckermann Polska: „Dla naszych polskich klientów, którzy podróżują z Neckermannem Słoneczne Serce będzie przede wszystkim potwierdzeniem, że są w rękach godnego zaufania, światowego lidera turystyki –. - Symbol będzie towarzyszył klientom na każdym etapie podróży podkreślając siłę grupy, mającą swoje odzwierciedlenie w różnorodności i innowacyjności produktów, jakości a także bezpieczeństwie i opiece, które gwarantuje".
Słoneczne Serce pojawi się zarówno na stronach internetowych, jak i w nowych katalogach i w hotelach. Do 2014 r. stary glob Thomasa Cooka zniknie z należących do koncernu samolotów. Proces rebrandingu będzie przebiegał stopniowo. Słoneczne Serce jako element identyfikacji wizualnej Neckermann Polska pojawiło się także na witrynach 20 własnych i 45 franczyzowych. Do końca października będzie widoczne także w około 800 punktach agencyjnych.