Pewnik turystyczny? Toskania!
Luksusowy ośrodek turystyczny Tuscany Forever® zaprasza polskie biura podróży do współpracy.
Czytaj więcej...
Quo vadis POT?
Czy Polska Organizacja Turystyczna jest instytucją zbędną?
Czytaj więcej...
Malmö zaprasza na letnie imprezy
Do końca września w Malmö – największym mieście regionu Skanii – nie sposób się będzie nudzić. Letnie dni upłyną pod znakiem licznych imprez miejskich.
Czytaj więcej...
Konkurs na film promocyjny
Celem konkursu "Kadry z polski" jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce.
Czytaj więcej...
Rosjanie wrócą do Egiptu
Po dokładnych oględzinach terminalu 2 na lotnisku w Kairze, specjaliści z Rosji są zadowoleni ze środków bezpieczeństwa.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Pewnik turystyczny? Toskania!
  • Quo vadis POT?
  • Malmö zaprasza na letnie imprezy
  • Konkurs na film promocyjny
  • Rosjanie wrócą do Egiptu

Reklama

Reklama

wtorek, 18 sierpień 2015 10:03

Voyage Privé wszedł do Belgii

Napisane przez MG

Voyage Privé, internetowy klub podróży, otworzył swój oddział w Belgii. Jest to 7. rynek, na którym działa firma. Łączna liczba członków klubu osiągnęła już 15,8 mln osób. W Polsce w ostatniego kwartale liczba polskich użytkowników zwiększyła się o 40 proc.

Voyage Privé to internetowy klub podróży, który proponuje klientom wyjazdy do wyselekcjonowanych 4 i 5 gwiazdkowych hoteli. Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju kolejnym etapem ekspansji francuskiej firmy było uruchomienie oddziału w Belgii. Zarząd Voyage Privé zdecydował o rozpoczęciu działalności w tym kraju ze względu na jego potencjał, a także bliskość i podobieństwo do rynku macierzystego.

Polski oddział Voyage Privé, który funkcjonuje od dwóch lat, odnotował w ciągu ostatniego kwartału przyrost klubowiczów o 40 proc. Również coraz więcej hoteli z Polski rozpoczyna współpracę z firmą i udostępnia swą ofertę poprzez klub Voyage Privé. Do grona prezentowanych obiektów dołączyły już hotele Belvedere i Litwor w Zakopanem, Zamek na Skale w Trzebieszowicach, Villa Hoff w Trzęsaczu, Copernicus w Toruniu czy Aparthotel Flinski Sport & Spa w Świeradowie-Zdroju.

Jakub Puchałka, dyrektor zarządzający Voyage Privé Polska, powiedział: „Korzyści ze współpracy Voyage Privé Group i hoteli są obopólne. Z jednej strony prezentujemy naszym klubowiczom ofertę pobytów w nietuzinkowych obiektach, co stanowi inspirację do krótszych i dłuższych wyjazdów. Z drugiej strony pomagamy zwiększyć hotelom ich obłożenie w niższym sezonie. Dodatkowo spontaniczny charakter zakupów sprawia, że dla hotelu są to w większości nowi goście. Mamy więc zarówno zadowolonego ze zniżki klubowicza, jak i hotelarza, który ma szansę pozyskać nowych klientów."

Voyage Privé specjalizuje się w sprzedaży ekskluzywnych ofert turystycznych, które bazują na wyselekcjonowanych hotelach 4 i 5 gwiazdkowych. Są one dostępne w najlepszej na rynku cenie, niższej od standardowych stawek od 30 proc. do 70 proc.. System sprzedaży flash sales oznacza, że oferta dostępna jest w ograniczonym czasie, tj. przez 7 dni na wyłączność.