Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
Tańszy bagaż w Ryanair
Od dzisiaj w Ryanairze płacimy za bagaż rejestrowany o 45 zł mniej.
Czytaj więcej...
Wirtualny asystent podróży
Dzięki rozwiązaniu Situm podróżny lub gość ma do dyspozycji osobistego asystenta nawigacyjnego na własnym smartfonie lub tablecie.
Czytaj więcej...
Tunezja: więcej czarterów w 2018
Jak do tej pory, 11 polskich touroperatorów uwzględniło Tunezję w katalogach na 2018 rok. Zaplanowana liczba pakietów czterokrotnie przewyższa wyniki sprzedaży z 2017 roku.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?
  • Tańszy bagaż w Ryanair
  • Wirtualny asystent podróży
  • Tunezja: więcej czarterów w 2018

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 04 sierpień 2015 15:44

Travelport rozpoczął współpracę z Radius Travel

Napisane przez MG

Travelport poinformował o zawarciu nowej umowy o wyłącznej współpracy w zakresie świadczenia usług turystycznych z grupą Radius Travel, czołowym globalnym organizatorem podróży służbowych, której członkowie prowadzą działalność w ponad 80 krajach.

70 członków sieci Radius Travel, w tym biura takie jak Cox & Kings (Indie), Ctrip (Chiny) i Portman Travel (Wielka Brytania), to regionalni liderzy w branży zarządzania podróżami. W ramach umowy firmy Travelport i Radius będą wspólnie pracować nad przyspieszeniem wzrostu sprzedaży i dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku podróży służbowych. W ramach umowy, członkowie grupy Radius Travel będą mieć dostęp do niezrównanych w branży rozwiązań Travelport, obejmujących m.in. platformę Travelport Smartpoint, która zwiększa produktywność pracy agentów oraz poprawia jakość obsługi klienta; rozwiązanie Travelport Rich Content and Branding ułatwiające sprzedaż dodatkowych produktów i usług oferowanych przez linie lotnicze; oraz pierwszy w branży uniwersalny interfejs programowania Universal API.

Ponadto członkowie grupy Radius będą mogli korzystać z Travelport Booking Feed — korporacyjnego rozwiązania do zarządzania źródłami danych wykorzystywanego do analizy sposobów podróżowania i zgodności z regulaminami podróży służbowych, które pomaga w negocjacjach z dostawcami oraz zwiększa wydajność operacji biznesowych i budżetowania; oraz z eNett Virtual Account Numbers (VAN) — pionierskiego rozwiązania Travelport do automatycznych płatności elektronicznych.

Sandra McLeod, globalny wiceprezes Travelport ds. klientów globalnych i korporacyjnej sprzedaży, powiedziała: „Decyzja firmy Radius o zawarciu umowy o wyłącznej współpracy z Travelport umożliwia obu stronom strategiczny rozwój ich globalnej działalności i zapewnia ich wspólnym klientom korporacyjnym dostęp do zaawansowanych rozwiązań za pomocą platformy Travelport Smartpoint oraz interfejsu Travelport Universal API."

Shannon Hyland, prezes i dyrektor generalny Radius Travel, dodał: „Ta rozszerzona współpraca umożliwia firmie Radius i jej członkom jak najlepsze wykorzystanie innowacyjnych produktów i usług firmy Travelport. Chcemy zapewnić naszym klientom jak najbogatszą ofertę i jak najwyższy poziom usług. Jesteśmy przekonani, że dzięki połączeniu globalnej współpracy z firmą Travelport oraz szerokiego dostępu członków naszej grupy do najlepszych technologii lokalnych na pewno uda nam się tego dokonać."