Pewnik turystyczny? Toskania!
Luksusowy ośrodek turystyczny Tuscany Forever® zaprasza polskie biura podróży do współpracy.
Czytaj więcej...
Quo vadis POT?
Czy Polska Organizacja Turystyczna jest instytucją zbędną?
Czytaj więcej...
Malmö zaprasza na letnie imprezy
Do końca września w Malmö – największym mieście regionu Skanii – nie sposób się będzie nudzić. Letnie dni upłyną pod znakiem licznych imprez miejskich.
Czytaj więcej...
Konkurs na film promocyjny
Celem konkursu "Kadry z polski" jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce.
Czytaj więcej...
Rosjanie wrócą do Egiptu
Po dokładnych oględzinach terminalu 2 na lotnisku w Kairze, specjaliści z Rosji są zadowoleni ze środków bezpieczeństwa.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Pewnik turystyczny? Toskania!
  • Quo vadis POT?
  • Malmö zaprasza na letnie imprezy
  • Konkurs na film promocyjny
  • Rosjanie wrócą do Egiptu

Reklama

Reklama

czwartek, 02 lipiec 2015 01:08

Ruszyła akcja reklamowa Neckermanna

Napisane przez AG

„Rezerwuj wakacje pełne słońca i beztroski - Neckermann taniej niż myślisz" - pod takim hasłem ruszyła dziś wakacyjna kampania reklamowa biura podróży Neckermann.

Obejmie ona swoim zasięgiem obejmie szerokie działania w telewizji, outdoorze, internecie, a także sieci sprzedaży na terenie całego kraju. Kampania prowadzona jest na poziomie ogólnopolskim i lokalnym.

Efe Türkel, dyrektor ds. transformacji Neckermann Polska, powiedział: "Celem kampanii jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na bardzo atrakcyjne ceny wakacji z Neckermannem, które prezentujemy na przykładzie kluczowych kierunków z naszej oferty: Bułgarii, Turcji oraz Grecji. Chcemy także wzmocnić nasz wizerunek jako organizatora beztroskich wakacji dla klientów szukających różnorodnej oferty wypoczynku."

15-sekundowy spot reklamowy (http://bit.ly/Neckermann_Spot_TV) będzie emitowany do 19 lipca w telewizji publicznej, TVN, Polsacie a także kanałach tematycznych. Przez dwa miesiące do 31.08.15 reklama Neckermanna pojawi się także na 150 autobusach w największych miastach Polski: Warszawie, aglomeracji Śląskiej, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Łodzi oraz Szczecinie.
Biuro podróży Neckermann przygotowało też specjalny konkurs dla klientów „Zostań Gwiazdą Neckermanna", w którym mogą stworzyć własny katalog turystyczny. Aby zostać twarzą jego okładki, wystarczy do 15 września przesłać zdjęcie za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej - http://gwiazda.neckermann.pl/. Najlepsze pojawi się na okładce katalogu Lato 2016 lub Zima 2016/17 a jego autor pojedzie na atrakcyjne wakacje.

Magda Plutecka-Dydoń, PR Manager Neckermann Polska, skomentowała: "Nie ma lepszej wizytówki biura podróży niż klient na okładce jego katalogu . Mamy nadzieję, że zabawa aplikacją i kreacja własnej okładki sprawi wiele frajdy. Zachęcamy do udziału w konkursie, ale też do dzielenia się pomysłami i prezentacji swoich prac w mediach społecznościowych."