Pewnik turystyczny? Toskania!
Luksusowy ośrodek turystyczny Tuscany Forever® zaprasza polskie biura podróży do współpracy.
Czytaj więcej...
Quo vadis POT?
Czy Polska Organizacja Turystyczna jest instytucją zbędną?
Czytaj więcej...
Malmö zaprasza na letnie imprezy
Do końca września w Malmö – największym mieście regionu Skanii – nie sposób się będzie nudzić. Letnie dni upłyną pod znakiem licznych imprez miejskich.
Czytaj więcej...
Konkurs na film promocyjny
Celem konkursu "Kadry z polski" jest promocja walorów turystycznych znanych i mniej znanych miejsc w Polsce.
Czytaj więcej...
Rosjanie wrócą do Egiptu
Po dokładnych oględzinach terminalu 2 na lotnisku w Kairze, specjaliści z Rosji są zadowoleni ze środków bezpieczeństwa.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Pewnik turystyczny? Toskania!
  • Quo vadis POT?
  • Malmö zaprasza na letnie imprezy
  • Konkurs na film promocyjny
  • Rosjanie wrócą do Egiptu

Reklama

Reklama

czwartek, 11 czerwiec 2015 22:59

TUI podbija Mauritius

Napisane przez MG

TUI Poland w sezonie Zima 2015/16 rozpocznie regularne wyloty na Mauritius. Od początków listopada do końca marca biuro będzie oferować w sumie 15 rejsów, w cyklach 10 lub 11 dniowych.

Przeloty na Mauritius będą odbywały się samolotami czarterowymi należącymi do TUI – linią Arke Fly. Loty będą odbywać się bez międzylądowań (czas przelotu 11 godzin 50 minut), a godziny przelotu będą optymalne dla Klientów TUI (nocne przeloty).
W samolotach Arke Fly TUI oferuje swoim klientom możliwość rezerwacji klasy przelotu: economy, comfort, premium comfort. Możliwa jest również rezerwacja miejsc w samolocie oraz zamówienie cateringu.

TUI na Mauritiusie proponuje swoim Klientom pobyty z najważniejszych kurortach położonych na:
Północy (miejscowości: Grand Baie, Grand Gaube, Trou aux Biches)
Wschodzie (miejscowości: Belle Mare, Trou d'Eau Douce, Palmar)
Zachodzie (miejscowości: Flic en Flac, Bel Ombre).

Klienci TUI mogą wybierać hotele o standardzie od *** do *****. Większość z nich jest w formule all inclusive, ale również z HB i śniadaniami. Standard hoteli jest bardzo wysoki, nawet hotele ekonomiczne oferują bardzo dobry serwis i infrastrukturę wypoczynkową.
TUI w swojej ofercie ma wiele hoteli sieciowych jak:
RIU – należący do koncernu TUI, o światowym zasięgu. Na Mauritiusie hotele tej sieci zlokalizowane są na południowym zachodzie, na półwyspie Le Morne.
Beachcomber – znana, luksusowa sieć hotelowa działająca głównie na Mauritiusie, ale również na Seszelach. Hotele zlokalizowane na wchodzie, północy wyspy, mają standard od **** do ***** Poland
Attitiude – lokalna sieć hoteli *** i ****, kameralne obiekty (do 100-150 pokoi) z bardzo dobrym serwisem
Veranda – maurytyjska sieć hoteli położonych głównie na północy wyspy. Architektonicznie nawiązująca do lokalnego stylu, hotele o dobrym standardzie *** do LUX* - bardzo luksusowa sieć hotelowa. Hotele o najwyższym standardzie posiadające m.in. własny browar, winiarnie, palarnie kawy czy luksusowe kosmetyki własnej marki.