Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
WizzAir: 19 nowych tras z Polski
W 2017 roku WizzAir przewiózł ponad 8 mln pasażerów z Polski, a w przyszłym roku uruchomi 19 nowych połączeń do naszego kraju
Czytaj więcej...
Sun&Fun z nową gwarancją
Firma Blue Style, właściciel marki Sun&Fun Holiday przedstawiła nową gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 7 339 200 zł.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • WizzAir: 19 nowych tras z Polski
  • Sun&Fun z nową gwarancją
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 11 czerwiec 2015 22:59

TUI podbija Mauritius

Napisane przez MG

TUI Poland w sezonie Zima 2015/16 rozpocznie regularne wyloty na Mauritius. Od początków listopada do końca marca biuro będzie oferować w sumie 15 rejsów, w cyklach 10 lub 11 dniowych.

Przeloty na Mauritius będą odbywały się samolotami czarterowymi należącymi do TUI – linią Arke Fly. Loty będą odbywać się bez międzylądowań (czas przelotu 11 godzin 50 minut), a godziny przelotu będą optymalne dla Klientów TUI (nocne przeloty).
W samolotach Arke Fly TUI oferuje swoim klientom możliwość rezerwacji klasy przelotu: economy, comfort, premium comfort. Możliwa jest również rezerwacja miejsc w samolocie oraz zamówienie cateringu.

TUI na Mauritiusie proponuje swoim Klientom pobyty z najważniejszych kurortach położonych na:
Północy (miejscowości: Grand Baie, Grand Gaube, Trou aux Biches)
Wschodzie (miejscowości: Belle Mare, Trou d'Eau Douce, Palmar)
Zachodzie (miejscowości: Flic en Flac, Bel Ombre).

Klienci TUI mogą wybierać hotele o standardzie od *** do *****. Większość z nich jest w formule all inclusive, ale również z HB i śniadaniami. Standard hoteli jest bardzo wysoki, nawet hotele ekonomiczne oferują bardzo dobry serwis i infrastrukturę wypoczynkową.
TUI w swojej ofercie ma wiele hoteli sieciowych jak:
RIU – należący do koncernu TUI, o światowym zasięgu. Na Mauritiusie hotele tej sieci zlokalizowane są na południowym zachodzie, na półwyspie Le Morne.
Beachcomber – znana, luksusowa sieć hotelowa działająca głównie na Mauritiusie, ale również na Seszelach. Hotele zlokalizowane na wchodzie, północy wyspy, mają standard od **** do ***** Poland
Attitiude – lokalna sieć hoteli *** i ****, kameralne obiekty (do 100-150 pokoi) z bardzo dobrym serwisem
Veranda – maurytyjska sieć hoteli położonych głównie na północy wyspy. Architektonicznie nawiązująca do lokalnego stylu, hotele o dobrym standardzie *** do LUX* - bardzo luksusowa sieć hotelowa. Hotele o najwyższym standardzie posiadające m.in. własny browar, winiarnie, palarnie kawy czy luksusowe kosmetyki własnej marki.