Wrocław walczy o turystyczne laury
Wrocław został nominowany w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Best Destinations.
Czytaj więcej...
Sztuczna inteligencja w KLM
W udzielaniu odpowiedzi na zapytania, które napływają do KLMi za pośrednictwem mediów społecznościowych pomaga sztuczna inteligencja (AI)
Czytaj więcej...
Polska nie zarabia na turystyce
Raport Word Economic Forum miażdży nasze pojęcie o wpływie turystyki przyjazdowej na gospodarkę Polski.
Czytaj więcej...
Dubaj: najwyższy hotel świata
W pierwszym kwartale tego roku w Dubaju otworzy swe podwoje Hotel Gevora, który, w momencie otwarcia będzie najwyższym budynkiem hotelowym na świecie, mierzącym 356 metrów.
Czytaj więcej...
Ile wiesz o zimowej Słowacji?
Zapraszamy do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o Słowacji w quizie Waszej Turystyki i Narodowego Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce. Do wygrania 18 karnetów narciarskich na słowackich stokach
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Wrocław walczy o turystyczne laury
  • Sztuczna inteligencja w KLM
  • Polska nie zarabia na turystyce
  • Dubaj: najwyższy hotel świata
  • Ile wiesz o zimowej Słowacji?

Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 21 kwiecień 2015 11:49

Neckerman – organizuje festiwal salsy w… Bułgarii

Napisane przez MG
Neckerman – organizuje festiwal salsy w… Bułgarii archiwum Neckermanna

Od 1 do 8 czerwca I am Cuban All Star i biuro podróży Neckermann Polska organizują w bułgarskim kurorcie Sveti Konstantin festiwal kubańskiej salsy.

I am Cuban All Star, czyli festiwal kubańskiej salsy to największa tego typu impreza na świecie przyciągająca fanów tańca z 55 krajów. W ubiegłym roku wzięło w niej udział ponad 600 osób, w tym także z Polski. Na tegoroczną imprezę zaproszono najlepszych kubańskich instruktorów i DJ-ów a jego niewątpliwie największą atrakcją będzie koncert ELIO REVE Y SUN CHARANGON - jednego z najpopularniejszych na świecie kubańskich zespołów grających gorącą i porywającą tłumy timbę.
Jak co roku goście będą mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych na wszystkich poziomach zaawansowania od intensywnego kursu „Start to Dance" dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z salsą, po zajęcia Master Class - dla najbardziej zaawansowanych i doświadczonych tancerzy.

W tym roku Bułgaria jest strategicznym kierunkiem biura Neckermann Polska.

Efe Türkel, dyrektor Transformacji Neckermann Polska, powiedział: „Cieszymy się, że możemy wesprzeć tak ciekawe przedsięwzięcie i zaprosić uczestników festiwalu do Bułgarii, która zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie. Na tę okazję wyczarterowaliśmy dodatkowy samolot, łącznie oferując aż trzy przeloty do Bułgarii w tym terminie i przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety pobytowe w jednym z najbardziej komfortowych kompleksów hotelowych naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że będzie to wyjątkowe wydarzenie pod względem programu, ale też miejsca wypoczynku."

Krzysztof Majda, Senior Product Manager odpowiedzialny za rozwój Bułgarii w Neckermannie, dodał: „Nie bez powodu na miejsce festiwalu został wybrany Sveti Konstantin. - mówi. - Ten niewielki nadmorski kurort, dawniej określany jako „drużba" (przyjaźń) słynie przede wszystkim z rozległej, piaszczystej plaży, która będzie główną „sceną" festiwalu. Wszystkie hotele położone są bezpośrednio przy niej w otoczeniu pięknego parku."

Neckermann zapewnia noclegi w komfortowym kompleksie hoteli Grand Varna Resort w malowniczej miejscowości Sveti Konstantin oddalonej zaledwie 9 km od Warny. Uczestnicy festiwalu mogą wybrać zakwaterowanie w jednym z trzech należących do kompleksu hoteli w standardzie od 3,5 do 5 gwiazdek. Tygodniowy pakiet obejmujący przelot, zakwaterowanie, ubezpieczenie, wyżywienie w opcji all inclusive Premium, wstęp na warsztaty i imprezy festiwalowe to koszt od 1970 zł/os. Klienci Neckermanna, którzy dokonali rezerwacji wakacji w jednym z wymienionych hoteli, mają możliwość dokupienia samego pakietu festiwalowego.