Touroperator roku 2017
Głosować może każdy. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas jubileuszowych 25. Targów Turystycznych TT Warsaw w Pałacu Kultury i Nauki.
Czytaj więcej...
LEO Express szuka agentów
LEO Express poszukuje punktów sprzedaży agencyjnej na trasach swoich przejazdów.
Czytaj więcej...
Konkurs VisitSweden!
Na stoisku VisitSweden na TT Warsaw można wygrać pobyt w Malmö.
Czytaj więcej...
Zielony Listopad w Puszczy
Zielony Listopad” jest inicjatywą Koalicji Mieszkańców Puszczy - grupy ludzi działających na rzecz zachowania naturalnych walorów przyrodniczych Puszczy Białowieskiej.
Czytaj więcej...
Smaki Dubaju
Gdzie warto w Dubaju zjeść i jakie potrawy skosztować, aby poczuć charakterystyczny smak Dubaju
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Touroperator roku 2017
  • LEO Express szuka agentów
  • Konkurs VisitSweden!
  • Zielony Listopad w Puszczy
  • Smaki Dubaju

Reklama

Reklama

wtorek, 21 kwiecień 2015 11:49

Neckerman – organizuje festiwal salsy w… Bułgarii

Napisane przez MG
Neckerman – organizuje festiwal salsy w… Bułgarii archiwum Neckermanna

Od 1 do 8 czerwca I am Cuban All Star i biuro podróży Neckermann Polska organizują w bułgarskim kurorcie Sveti Konstantin festiwal kubańskiej salsy.

I am Cuban All Star, czyli festiwal kubańskiej salsy to największa tego typu impreza na świecie przyciągająca fanów tańca z 55 krajów. W ubiegłym roku wzięło w niej udział ponad 600 osób, w tym także z Polski. Na tegoroczną imprezę zaproszono najlepszych kubańskich instruktorów i DJ-ów a jego niewątpliwie największą atrakcją będzie koncert ELIO REVE Y SUN CHARANGON - jednego z najpopularniejszych na świecie kubańskich zespołów grających gorącą i porywającą tłumy timbę.
Jak co roku goście będą mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych na wszystkich poziomach zaawansowania od intensywnego kursu „Start to Dance" dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z salsą, po zajęcia Master Class - dla najbardziej zaawansowanych i doświadczonych tancerzy.

W tym roku Bułgaria jest strategicznym kierunkiem biura Neckermann Polska.

Efe Türkel, dyrektor Transformacji Neckermann Polska, powiedział: „Cieszymy się, że możemy wesprzeć tak ciekawe przedsięwzięcie i zaprosić uczestników festiwalu do Bułgarii, która zajmuje szczególne miejsce w naszej ofercie. Na tę okazję wyczarterowaliśmy dodatkowy samolot, łącznie oferując aż trzy przeloty do Bułgarii w tym terminie i przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety pobytowe w jednym z najbardziej komfortowych kompleksów hotelowych naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że będzie to wyjątkowe wydarzenie pod względem programu, ale też miejsca wypoczynku."

Krzysztof Majda, Senior Product Manager odpowiedzialny za rozwój Bułgarii w Neckermannie, dodał: „Nie bez powodu na miejsce festiwalu został wybrany Sveti Konstantin. - mówi. - Ten niewielki nadmorski kurort, dawniej określany jako „drużba" (przyjaźń) słynie przede wszystkim z rozległej, piaszczystej plaży, która będzie główną „sceną" festiwalu. Wszystkie hotele położone są bezpośrednio przy niej w otoczeniu pięknego parku."

Neckermann zapewnia noclegi w komfortowym kompleksie hoteli Grand Varna Resort w malowniczej miejscowości Sveti Konstantin oddalonej zaledwie 9 km od Warny. Uczestnicy festiwalu mogą wybrać zakwaterowanie w jednym z trzech należących do kompleksu hoteli w standardzie od 3,5 do 5 gwiazdek. Tygodniowy pakiet obejmujący przelot, zakwaterowanie, ubezpieczenie, wyżywienie w opcji all inclusive Premium, wstęp na warsztaty i imprezy festiwalowe to koszt od 1970 zł/os. Klienci Neckermanna, którzy dokonali rezerwacji wakacji w jednym z wymienionych hoteli, mają możliwość dokupienia samego pakietu festiwalowego.