Prezes POT: mniej teorii, działajmy!
Zmienię strukturę kosztów POT, by więcej środków na promocję szło rzeczywiście na promocję. Działam w interesie polskiej gospodarki - powiedział w rozmowie z WaszaTurystyka.pl, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, Marek Olszewski.
Czytaj więcej...
Podzieleni - znaczy słabsi
Izba Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej i Polska Izba Turystyki nie mogą się zjednoczyć, bo kilkanaście osób w kraju, metrykalnie dorosłych, od lat pała do siebie niechęcią i nie potrafi się dogadać. Może wystarczy te osoby poprosić, żeby odeszły ze stanowisk?
Czytaj więcej...
Malmö stawia na zrównoważony rozwój
Malmö na przestrzeni lat zmieniło się z szarego, pofabrycznego ośrodka w nowoczesne miasto przyszłości, gdzie innowacyjne pomysły w sposób naturalny wcielane są w życie mieszkańców.
Czytaj więcej...
Na Maltę - na spotkanie z latem
By wyrwać się z zimnej rzeczywistości i wreszcie zdjąć ciepłe okrycia - wyjedź na Maltę!
Czytaj więcej...
We Wrocławiu grajmy w zielone
Wspaniałe zabytki, rynek, Ostrów Tumski, krasnale - jeśli to wszystko we Wrocławiu zobaczymy, warto odkryć zieloną stronę miasta. Wiosna to świetny czas, by ruszyć na spotkanie z naturą w stolicy Dolnego Śląska.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Prezes POT: mniej teorii, działajmy!
  • Podzieleni - znaczy słabsi
  • Malmö stawia na zrównoważony rozwój
  • Na Maltę - na spotkanie z latem
  • We Wrocławiu grajmy w zielone

Reklama

niedziela, 07 grudzień 2014 14:50

Best Reisen promuje Egipt

Napisane przez AG

Biuro Best Reisen zaprezentowało swoim agentom katalog poświęcony wyłącznie ofercie egipskiej. Egipt będzie w 2015 roku sztandarowym produktem firmy.

Prezes Best Reisen Group, Leila Ben Arfi zaprosiła kilkudziesięciu agentów do hotelu pod Warszawą, by podsumować rok, zaprezentować nowy katalog i podziękować za dotychczasową współpracę. Best Reisen należy w 50 proc. do niej a pozostałe 50 proc. jest własnością egipskiej firmy Flash Tours.
To, według egipskiego ministerstwa turystyki, jeden z pięciu największych touroperatorów tego kraju. Firmę przedstawiła Britta Hoff menadżer z Flash Tours. Za rok touroperator będzie obchodził 30-lecie. Oferuje szeroki wachlarz imprez, od incentive po pielgrzymki. Flash Group to Flash International (zarządza hotelami oraz statkami na Nilu), Flash Tours (odpowiedzialna za transfery), Desert in style (luksusowe namioty na pustyni), Phone & Go (touroperator działający na terenie Włoch) i Rossini (jedna z lepszych restauracji w Kairze). Główna siedziba mieści się w Kairze, firma ma pięć oddziałów w: Luksorze, Hurghadzie, Asuanie, Sharm El Sheik i Marsa Alam oraz biura w Indiach, Niemczech i Chinach.
Flash Group dysponuje siedmioma statkami pływającymi po Nilu, 37 dużymi autokarami, 2 średnimi oraz 23 busami.

Jak podkreśliła Britta Hoff: „Coraz ważniejszym segmentem naszej działalności jest MICE. Egipt jest wyjątkowym krajem do organizowania tego typu imprez, nigdzie indziej nie można zaproponować konferencję i obcowanie z największymi zabytkami. Staramy się organizować imprezy MICE w wyjątkowych miejscach. Proponujemy też imprezy kombinowane- pobyty w Kairze lub Luksorze połączone ze zwiedzaniem lub imprezy na luksusowym jachcie „La Vela". Proponujemy także pobyty w luksusowo wyposażonych namiotach, w obozie znajdującym się ok. 2,5 godziny jazdy od Luksoru, w pobliżu oazy Kharga."

Marzena German, menadżer ds. marketingu i PR w Best Reisen oraz Magdy Samir, dyrektor ds. kontraktów odpowiedzialny we Flash Group za rynek polski, przedstawili ofertę egipską na rok 2015. W najnowszym katalogu zaprezentowanych jest pięćdziesiąt hotel w Hurghadzie, Sharm El Sheik, Marsa Alam, i Luksorze oraz rejsy po Nilu. Wyloty będą organizowane z czterech polskich lotnisk: Gdańska, Katowic, Warszawy i Wrocławia. Liczba miejsc w samolotach na rok 2015 jest o 30 proc,. większa niż mijającym roku, zaś planowana liczba klientów ma wzrosnąć o 20 proc. do ok 15 tysięcy.
Jak podkreślił Magdy Samir: „W nadchodzącym sezonie stawiamy, obok klasycznych pobytów, na grupy niszowe. Między innymi w hotelu Wadi Lahmy przygotowaliśmy pobyty dla kitesurgingowców i windsurferów."

W prezentowanym katalogu, przy każdym hotelu widnieje ocena obiektu według Holiday Check. Best Reisen tym razem postawił na wyselekcjonowanych pięćdziesiąt hoteli w czterech regionach.

Jak oceniła Marzena German: „Podstawą naszej działalności jest synergia – korzystamy z siły naszego partnera w Egipcie."

Obecny na prezentacji Ahmed Sobhi, dyrektor biura ds. turystyki przy ambasadzie Egiptu, powiedział: „To bardzo dobry moment na promocję Egiptu. Cieszę się, że Best Reisen przygotowało katalog poświęcony wyłącznie naszemu krajowi. Chciałbym, by dzisiejsza atmosfera Mikołajek, trwałą przez cały rok."
Po części oficjalnej goście przeszli do sali balowej, gdzie odbyła się druga część spotkania (patrz artykuł Agenci Best Reisen pobalowali w dziale JAŚ WĘDROWNICZEK